Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Отново има промяна на деня на седмичните срещи, но това е с цел да извлечем максимална полза от тях. Предложението, да се премести в четвъртак е за да можем след срещата да се преместим на нощните гонки на полигона. Мястото си остава метан станцията Мгас на бул. Липник. Това е засега:)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:Добре адаш,надявам се на последната седмична си казал на новите членове които не следят форума.Ще се видим в Ч-к значи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: ЗДРАВЕЙТЕ ХОНДАДЖИЙ аз съм нов сдобилсе с такава кола ''ЖАБчЕ'' И съм от РУСЕ още съм бос по темите но ми харесва жабчето ще се радвам а ко ме приемете в клуба на коя дата е срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата с "Жабчето" срещите са всеки четвъртак от 19:00 на метан станцията до олимпа,а всяка последна неделя от месеца има месечна среща от 12:30 на паркинга на ТВ кула

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

mmirchev71 добре дошъл в отбора:rolleyes: За датата... става дума за среща всяка седмица в четвъртак а този се пада 13.03.2008г. Часа на срещата си остава същия (19:00) както и мястото, но пак ще го кажа за незнаещите... Метан станция "Мгас" на бул. Липник (намира се межбу кръстовището на Олимпа и Петър Караминчев в посока към центара)Малко се повторихме с колегата, но точно в една и съща минута сме писали мненията.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря пичове за инфото до четвъртак защото имам много питанки като всеки нов фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак ще ви дойде малко кафенето,така като гледам. Ааааааааааа ?

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Пак ще ви дойде малко кафенето,така като гледам. Ааааааааааа ?

Ми така ще е докато не отвориш едно кафе "ХОНДА ФЕН КЛУБ" с малък паркинг (като на Кауфланд) ;) Айде нагласете си кофите с вода за утре, че тряа да къпим новодошлите ;) И да дойдете всички щото 'bat'koko' ще ни брои пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като гледам днес как вали може да минем и без кофи :unsure: Шегата на страна, но аз може да не успея да дойда навреме. Ще се постарая, но не обещавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure::):) МАЙ ЩЕ УСПЕЯ ЗА ПОЛИГОНА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е четвъртак... отново е време да се съберем:hondarulez: 19:00 на метан станцията Мгас на бил. Липник :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е четвъртак... отново е време да се съберем:unsure: 19:00 на метан станцията Мгас на бил. Липник :hondarulez:

Аз май пак ще закъснея но за полигона ще дойда! Митак ти сън не спиш за тия гонки :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май пак ще закъснея но за полигона ще дойда! Митак ти сън не спиш за тия гонки :hondarulez:

Той няма търпение да види неговите "приятели" куките. :unsure: А за довечера не ме бройте, че ще имам майстори в нас и няма как да ги оставя. Дано тоя път емоциите на полигона да са по-дълги от предната вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се постарая да доида че миналия път нещо се отплеснах и забравих че беше в четвъртък срещичката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отново ще ви чакам на Мгас във 19:00 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами този път и аз да напомня, че утре е седмичната и отново ще бъдем на Мгас във 19:00 часа! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и трябва да поговорим, дали има някой навит да отидем в неделя на гонките в Разград, така че ще ви чакаме:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Понеже, метан станцията вече не ни събира, ИМА ПРОМЯНА НА МЯСТОТО. Новото място е заведението "Артисти" (бившия Империял) по бул. Липник. Часа, засега си остава същия. И да обобщя... Утре в 19:00 на Артисти. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА ПРОМЯНА НА МЯСТОТО. Новото място е заведението "Артисти" (бившия Империял)

Абе,това кога се реши , и как така аз не знам?Не трябваше ли Управителния съвет да се поризнесе със някакво становище по въпроса предварително?Нали това вече го обсъдихме и гласувахме на 28.02.2008 (решенията ще се вземат с пълен членски състав на Управителния съвет, а не като в парламента--с празна зала)Аз ще присъствам за да уточним как ще процедираме за напред. Приканвам и всички останали членове на Управителния съвет да заповядат , да обсъдим въпроса. 19:00 на "АРТИСТИ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Добре господин председател там сме! :P Не че не се разбрахме миналият път де, ама айде да не го повдигаме въпроса във форума :P:P . Та утре в 19.00ч на Артисти! :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко сте се разбрали миналия път?И защо го пазите в тайна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново е четвърък... довечера в 19:00часа на Артисти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BassBoost
:) Мдааа... пак е четвъртък и пак е време да се съберем! Само някой да не забрави ;):P , че и времето е яко за сега! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BassBoost
:) Оп, айде тос път да ги пусна снимките навреме! От мен да мине ;);):Phttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=244725 Е малко са, ама от сърце, дано председателя да одобри ;) Дано все така да се събираме, супер беше! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво бе наистина е било добре,преди време живех на квартира на 200 метра от мястото за срещи щеше да ми е много удобно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat'koko

Този път фотографина мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за седмична, добре стана;) Дано като пуснем и флаерите в деиствие, да не ни стига заведението :huh:п.п. bat'koko на какъв език пишеш? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са станали много добри радвам се много ,че сте ги пуснали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да вдигнем пак темата, днес е четвъртък и довечера очакваме пак всички да дойдат на срещата. :):tooth: Пък всъщност ако някой нов член(ка) се включи хич няма да е лошо, че напоследък все сме си обичайните заподозрени, е не че е лошо де, ама... :):) ...и така, довечера - 19.00ч. на Артисти! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за НЕДЕЛЯ да направим така че да се сьберем за ралито :););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

elmo не те познаваме, но заповядай на някоя срещичка, че да оправим този пропуск. А за неделя има пусната тема във Хонда спорт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да неме познаваш поне логото на профила ми трябва да ти гоВори ,че ме познаваш бе МИТАК (ЕЛЕНКО) ;);):D;););):P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :fun: Ето ви линкче със снимки от нашето гостуване в Русе  :fun:http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=203091Поздрави от Велико Търново :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от ГАБРОВОРадвам се че се събрахме и се видяхмеСега ще чакам да върнете везитата на наш терен :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние много се радваме че дойдохте толкова много хора на гости :unsure: Другия път е наш ред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BassBoost
;) Айде колеги и аз да вкарам малко снимчици! Sorry за малкото закъснение, ама нямах време :lol: Много хубава среща стана наистина, трябва по често да се събираме така повечко ;)http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247957 - ето и линкчето! Макар, че колегата tols е направил доста повече, ама нищо да има.. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, отново е четвъртък. Днес в 19:00 на Артисти (бившия Империал). Аз малко ще закаснея, че трябва да ходя да викам на центара заради тея балове :rolleyes: До довечера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое училище има бал днес ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...