Jump to content
mitaka333

Още един щастливец със сивик

Recommended Posts

Здравейте от днес съм собственик на сивик 1.3 16V 95г. От много време и бях хвърлил око и днес и дойде реда :) Взимам я от много доверен човек в много добро състояние.Това е и една от причините да я взема МНОГО е здрава няма какво да се сменя :) Тези дни ще пусна и снимки,а в скоро време се надявам да се запозная и с колегите от Варна на някоя от следващите сбирки!!!И веднага един въпрос :) може ли на тази кола да се сложи климатик?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, много безавариини километри ти желая! Ама си оправи профила, че се излагаш с това "Кара:Honda Sivik 1.3" :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл, колега! Знам каква радост е покупката на този страхотен модел, макар и с непретенциозен двигател. Разбира се, че може да сложиш климатик. НО това в случай, че си готов да жертваш някой друг кон от иначе и без това малката конюшна. :) Ще си позволя да изпреваря въпросът ти с цената - около 250-300 излиза цялата инсталация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и само безаварийно пусни снимки по-скоро и от вътре, викаш 95та е има ли въздушни възглавници 2 на брой? Климатика 300+ лева и цял ден работа. Туй че умирала не е чак така, пък и извънградско на дълго със 100 да пътуваш 4-5 часа вънка 40 градуса вътре с климатик-безценно. За вграда пак не е кой знае какво, таз кола си е пъргава, а след 4-5 хиляди оборота побеснява карал съм д13 преди ВТИ то и ег4то, не е безбожно слаба, даже си е екстра в сравнение с германските, немските и италианските кошници същия клас и години на производство с най-малките им мотори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиии голям кеф :) немога да и се нарадвам :) снимки ще пусна в понеделник или вторник.Засега климатик няма да слагам,но трябва в най-скоро време да сложа ел.стъкла,че с тези ръчки направо ужас :)Като се прибера във Варна ще посетя моргата във Виница да видя какво имат там и дали лесно ще премина на ел.стъкла.За колегата който пита за еъбег -да има два броя!Имам и ксенон,но съм с обикновени фарове и ще търся фарове с лупи.За сега това!Да ви питам до кога ще имам право само на две публикации???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две снимки направени на бързо,че все не остава време :)

Благодаря на колегите с хонди който ме поздравяват по пътищата :)

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

p.s. Защо по такъв сложен начин се качват снимки тук.Сори ама не мога да се справя нещо.Трябва да копирате адреса без IMG в началото и края

Редактирано от mitaka333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега много без проблемни километри Публикувано изображение.Спомням си когато аз си взех мойта Ондичка...как с часове съм я гледал или просто съм седял вътре.И после ако те затресе някоя мания....от мерака по-силно няма!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много и безаварийни километри, колега!Да си жив и здрав да си я караш с кеф, и честито :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито да си я караш със кеф...аз имам д15 и сам супер доволен мн е здрава икономична и сравнително пъргава...сега ми се иска да зема и още една за приятелката ми пак д15 или може и д13 Публикувано изображение ти колко пари я взе ако не е тайна Публикувано изображение

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни ти желая, и само усмивки да ти носи колата. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е много безварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, много безаварийни ти пожелавама инъче относно двете мнения на ден, мисля че като напишеш 50 мнения вече няма да имаш ограничения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! И нека с много кеф да изминеш хиляди безаварийни километри. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я позавам много добре както и страия собственик и собственичка. Колата наистина е много добра в това съм 100% сигурен. Със здраве да я караш, знам че на газ гореше преди 8-9 градско, много беше икономична и перфкетна относно механиката. Поздравявам те за избора, няма да съжелаваш, пък и стария собственик разбира доста от коли и с това се занимава и си я подържаше много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Много здрав автомобил!Ако ти трябва помощ звънкай ще помагам с каквото мога!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я позавам много добре както и страия собственик и собственичка. Колата наистина е много добра в това съм 100% сигурен. Със здраве да я караш, знам че на газ гореше преди 8-9 градско, много беше икономична и перфкетна относно механиката. Поздравявам те за избора, няма да съжелаваш, пък и стария собственик разбира доста от коли и с това се занимава и си я подържаше много добре.

ООО и аз ги познавам затова я взех без каквито и да е съмнения :)Относно разхода по-скоро е 7-8 Редактирано от mitaka333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега много да те радва количката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...