Към съдържанието

- - - - -

Бултрако или Юби ко?
реални мнения и коментари + анкета

• Не можете да пишете в тази тема
61 отговора на тази тема

Анкета: Бултрако или Юби ко?

Това е публична анкета. Другите потребители ще могат да видят за какво сте гласували

Кой от двата сервиза е по-добър и надежден според вас?

Не можете да видите резултатите от анкетата ако не сте гласували. Моля влезте с потребителското си име и гласувайте за да видите резултатите.
Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Hondae

Hondae

Новак

• Новак
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Кара:Сивик
  • Място:София

Публикувано 14 март 2011 - 13:38

Дайте да сондираме малко актуални мнения - Бултрако или Юби ко?В моя случай става въпрос за гаранционен автомобил, до моменнта обслужван само от Бултрако, но нещо не ме кефи отношението там. В Юби ко не съм ходил, но се чудя да рискувам ли да сменям сервиза сега, след като вече в Бултрако познават вече автомобила или не?!Какво ще кажете? Дайде реални мнения и коментари от опита си?
  • 0

#2 Hondae

Hondae

Новак

• Новак
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Кара:Сивик

Публикувано 14 март 2011 - 14:55

За да бъде максимално безпристрастна и полезна анкетата, моля да гласувате само ако имате впечатления и от двата сервиза. И ако пускате по някое и друго мнение след гласа си, ще е супер. На мен ще помогнете със сигурност, надявам се и на останалите колеги, които ще изпаднат в същата дилема!
  • 0

#3 fly-boy

fly-boy

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 622 Мнения:
  • Кара:всичко,коли жени.....

Публикувано 14 март 2011 - 15:09

Не ми се коментира за Бултрако :) Посети Юби ко и ще разбереш разликата :)
  • 0
Днес караш с 200 км. утре те карат с 20 км

#4 Veseliq

Veseliq

Потребител

• Главен Администратор
  • 2245 Мнения:
  • Кара:Accord 2009 Tourer 2.4i EX

Публикувано 14 март 2011 - 15:19

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Всичко до тук съм си правил в Юбико. Бултрако се опитах веднъж да отида, че ми е почти до офиса (на Ботевградско съм), исках да ми предслушат за 2 мин веригата на двигателя дали е за смяна, както ми бяха казали от Юби Ко (потрвакваше). Звънях им в Понеделник, Вторник и Сряда. Телефона не се вдигаше. Отидох в сряда направо, нали са ми близо. Влизам в лъскавия офис и казвам - така и така, искам само някой от сервиза да ми преслуша веригата на еди си какъв автомобил дали е за смяна и евентуално да я поръчам за смяна. Отговора беше - можем да ви запишем час за СЛЕДВАЩАТА седмица. И аз обяснявам - добре бе, това е 3 мин работа, само да се чуе дали трака много. Освен това от 3 дни ви звъня по телефона и никой не вдига - аз бия път на празно? Отговора беше - колегите са заети, не могат постоянно да са на телефона. А в сервиза не може да се влезе без записан час. Извиних се, че съм ги притеснявал в работно време на служебния телефон, оставен на сайта им. След което си тръгнах и повече не мисля да стъпя там.Колкото до Юбико - всичко е било свършено коректно, база за сравнение нямам защото само там както казах е правена колата. Като съм оставял колата вечер като си тръгват са ме карали до спирка, като съм се обаждал да питам нещо как се прави, винаги са ми отговаряли дружелюбно. Една вечер имах гаден проблем с изгорял бушон от големите ( след като окъсих запалката, а малкия бушон на запалката беше вече сменен с български), точно като тръгвах към морето - загасна цялото табло. Отидох и намериха проблема за 20 мин вечерта след 18 часа (отидох точно като бяха седнали да хапват петък вечер) и накрая като поисках да платя - ми казаха да се махам за един бушон да не се излагам... С такова отношение как да не ходя там? Контраста с Бултрако е брутален.

Този пост е редактиран от Veseliq: 14 март 2011 - 15:25

• 6

#5 Кирил

Кирил

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 14 март 2011 - 16:22

Имам само едно ходене до старото Бултрако в Бъкстон и се отказах. Косвени впечатления от други хора, били там - не поправят или диагностицират, само сменят с нова част. Лошо отношение, брутално високи цени. Контрастно-полярно мнение за Юби-ко. И следващата кола ще е Хонда, и пак при тях ще ходя. Предимства - човешко отношение, компетентни отговори, добро диагностициране, телефони вдигащи по всяко време, опция да сложиш неоригинална част.
  • 0

#6 ogo

ogo

болен мозък

• Член
  • PipPipPip
  • 549 Мнения:
  • Кара:Accord CL9

Публикувано 14 март 2011 - 18:08

Нямам преки впечатления от 2та сервиза, но веднъж на паркинга на Бултрако на Ботевградско, един младеж от механиците, леко обърса задната дясна вежда на едно новичко ЦРВ в друго съвсем ново ЦРВ (без номера дори беше)... Сигурно са ги оправили с пастиране, но е малко криво ... От друга страна един приятел кара гаранционна Лагуна и беше я оставил в сервиз на Рено, за да му монтират някаква екстра и му я върнаха с огъната рамка на вратата - "колегите са пуснали някаква кола от подемника и са я натиснали" и дори не искаха отначало да му сменят вратата, а само да му я изправят...Та извода е - винаги има и по-зле.. :)
  • 0

#7 kristian_nk

kristian_nk

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 56 Мнения:
  • Кара:Accord 2.2ictdi

Публикувано 14 март 2011 - 20:23

Ами аз също мисля,че Юбико е по добрия избор,но там като ми сменяха задни дискове,ми идваше да се застрелям,като взеха да блъскат с чука и ..... явно не знаят какво е ударна отверка.Иначе за обслужване съм доволен,по евтино е от Бултрако.А и в Бултрако има един приемчик,едно слабо момченце,което все много знае,а е гола вода.Абе май нещата са си на късмет :cool:
  • 0

#8 vex

vex

Alexander

• Член
  • PipPipPip
  • 1302 Мнения:
  • Кара:EJ1_USDM+B16A2+S9B

Публикувано 14 март 2011 - 21:08

Бултрако: по-комерсиални, сервиза е чист и сравнително добре оборудван, работят добре но са доста неприветливи и студени в отношението си с клиентите. Цените за труд мисля, че са добри (поне за основните неща) а цените за части са както навсякъде в Европа за Хонда.Юби Ко: топли като отношение, нямат много части на склад, вършат си добре работата, цените за труд също са добри, почти винаги са свободни да те приемат на следващия ден.
  • 1
Публикувано изображение

#9 pgh

pgh

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 256 Мнения:
  • Кара:Civic Hybrid 05 CVT

Публикувано 15 март 2011 - 02:20

От бултрако нямам много впечатления: Ходил съм само два пъти за смяна на масла и филтри. Мога да потвърдя за атмосферата, като в хладилник. Има нотки на любезност, но навява мисли, че е престорена :honda: Не ми харесва, че не виждаш какво правят по колата (поне преди беше така сега не знам). Ако това изискване да чакаш в приемната го нямаше, може би щях навреме да видя, че не ми сипват точното масло в двигателя, и нямаше да се наложи да го източваме и да сипваме друго, но това си беше за тяхна сметка и не бива да се оплаквам. Само малко ме забавиха заради това. Жената, която вдига телефона и отговаря за частите Росица Бирова е номер 1. - Много бърза, много точна и любезна.Дано е все още там. Само малко по-добри цени да съобщаваше и щях да я поканя на кафе без да съм я виждал на живо :cool: От Юби Ко съм доволен!Не съм имал сериозни грижи по моята кола като цяло, но там си ходя за всякакви консумативи, 2-3 щети са ми оправяли по застраховката ( едната по-сериозна). Много добро впечатление ми прави, че там не наблюдавам текучество на техниците - едни и същи са откакто ходя там.Разбират си от работата, отзивчиви са и ми вдъхват доверие.Собственика на сервиза също доста ги познава колите и дори странните и редките като моята. Безпогрешно той ми определи от къде идва доста странен проблем и по този начин ми спести пари за ремонти на сляпо в търсене на повредата.Сядаш си встрани на масичката с кафето и цигарата и гледаш как ти правят колата (без да се пречкаш естествено) .Понякога я оставям сутринта, отивам си на работа и си я взимам вечерта и съм спокоен.

Този пост е редактиран от pgh: 15 март 2011 - 02:31

• 3

#10 OutCold

OutCold

Новак

• Член
  • Pip
  • 27 Мнения:
  • Кара:Accord 2.2 i-CTDi
  • Място:Пловдив

Публикувано 15 март 2011 - 07:17

Ами аз също мисля,че Юбико е по добрия избор,но там като ми сменяха задни дискове,ми идваше да се застрелям,като взеха да блъскат с чука и ..... явно не знаят какво е ударна отверка.Иначе за обслужване съм доволен,по евтино е от Бултрако.А и в Бултрако има един приемчик,едно слабо момченце,което все много знае,а е гола вода.Абе май нещата са си на късмет :honda:

Всъщност точно с чука става отвиването на 2-та винта, ако са били затегнати прекалено преди това. Добре че не си прибързал с пистолета!
  • 0
He who has gas travels at the back of the pack!

#11 dj_freak

dj_freak

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 280 Мнения:
  • Кара:Honda Legend

Публикувано 15 март 2011 - 15:28

ЮБИКО
  • 0

POWER OF DREAMS

#12 gin

gin

VTi Rider

• Член
  • PipPipPip
  • 711 Мнения:
  • Кара:Honda Civic 1.6 VTi '99

Публикувано 15 март 2011 - 16:53

Абе, зависи за какво :ph34r: Бултрако са доста стриктни при изпълнението на нещата, и освен това са много добри в диагностиката на разни неща, например по окачването, или пък регулиране на окачването. За Юбико също мога да кажа добри отзиви :cool:
  • 0

#13 Tino

Tino

хондахолик

• Модератор
  • PipPipPip
  • 4334 Мнения:
  • Кара:Accord 7th Tourer 2.2 Sport;Civic 8th 5d 2.2 Sport
  • Място:Пловдив - София

Публикувано 15 март 2011 - 20:39

Да , Бултрако са особено добри при смяната на масло, накладки , филтри , тампони на окачването и то май свърши :D Просто да не ви се налага да правите сериозни ремонти при тях !!! 35 лв на час смятам , че е безбожно висока цена , за качеството което предлагат :dry:
  • 0

#14 eDaniel

eDaniel

болен сектант

• Член
  • PipPipPip
  • 375 Мнения:
  • Кара:Honda Prelude, Toyota Corolla

Публикувано 16 март 2011 - 00:14

За Юби-ко мога да кажа само добри думи. Много съм доволен от тях! С какво ме спечелиха - с внимание и отношение като към клиент. Цените за труд са абсолютно нормални според моите разбирания. !!!
  • 0

"I have no idols. I admire work, dedication and competence."

- Ayrton Senna

#15 kristian_nk

kristian_nk

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 56 Мнения:

Публикувано 21 март 2011 - 13:59

Ами аз също мисля,че Юбико е по добрия избор,но там като ми сменяха задни дискове,ми идваше да се застрелям,като взеха да блъскат с чука и ..... явно не знаят какво е ударна отверка.Иначе за обслужване съм доволен,по евтино е от Бултрако.А и в Бултрако има един приемчик,едно слабо момченце,което все много знае,а е гола вода.Абе май нещата са си на късмет :huh:

Всъщност точно с чука става отвиването на 2-та винта, ако са били затегнати прекалено преди това. Добре че не си прибързал с пистолета!

Да колега,с чук и ударна отверка,а не с чука да блъскаш по диска.Защото като удряш диска,ти биеш и по лагера.Ако за теб,това е гот,за мен не е!
  • 0

#16 pgh

pgh

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 256 Мнения:
  • Кара:Civic Hybrid 05 CVT

Публикувано 21 март 2011 - 14:21

Днес ми сваляха преден диск и главина, за подмяна на скъсана шпилка. Съвсем отговорно мога да кажа, че Без да играе чука не става! Тази комбинация "чук и ударна отвертка" дори не мога да си я представя.
  • 0

#17 OutCold

OutCold

Новак

• Член
  • Pip
  • 27 Мнения:
  • Кара:Accord 2.2 i-CTDi

Публикувано 22 март 2011 - 22:45

Да се удря с чук директно по диска и мен не ме кефи. Имах впредвид с чук и отверка (обикновена, какво е 'ударна отверка' не знам) се отвият 2-та винта, които фиксират диска.
  • 0
He who has gas travels at the back of the pack!

#18 kristian_nk

kristian_nk

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 56 Мнения:

Публикувано 25 март 2011 - 18:32

Днес ми сваляха преден диск и главина, за подмяна на скъсана шпилка. Съвсем отговорно мога да кажа, че Без да играе чука не става! Тази комбинация "чук и ударна отвертка" дори не мога да си я представя.

Тъй като темата е за друго,пиша за последен път за нашата тема :) Колега недей така отговорно,че примерно автосервиз Васи,ще ти го свалят съвсем отговорно,без изобщо да ударят с чука диска.А не както във Юбико удряха с чука по диска,ама чукане да видиш.А ударната отверка просто при удар отзад,прави лек оборот и повечето сервизи разполагат с такива и определено върши работа.За инфо Google.
  • 0

#19 user

user

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 957 Мнения:

Публикувано 17 април 2011 - 19:26

;) Някой от посещавалите Юби-ко дали знае работят ли в съботa?
  • 0
Аз моята Хонда.

#20 eDaniel

eDaniel

болен сектант

• Член
  • PipPipPip
  • 375 Мнения:
  • Кара:Honda Prelude, Toyota Corolla

Публикувано 17 април 2011 - 21:00

Юби-Ко ЕООДСофия - 1738, кв. Горубляне, бул. "Самоковско шосе" 2В,тел./факс: (+359 2) 974 48 77,моб. тел.: (+359 88) 86 34 616,e-mail: office@ubico-honda.come-mail: ubi.co@abv.bgРаботно време:понеделник - петък: 09.00 - 19.00 ч.събота: 10.00 - 14.30 ч.неделя: почивен ден.

Юби-Kо websiteАз бих им звъннал един телефон преди да тръгна в събота, независимо от това, което пише в този сайт.

Този пост е редактиран от eDaniel: 17 април 2011 - 21:00

• 1

"I have no idols. I admire work, dedication and competence."

- Ayrton Senna

#21 vesivanova

vesivanova

Потребител

• Модератор
  • PipPipPip
  • 2083 Мнения:
  • Кара:N22A2
  • Място:.....

Публикувано 18 април 2011 - 17:39

От Бултрако не съм очарована, голяма борба беше, за да признаят гаранцията на автомобила ми.Слава богу, не се наложи да използвам услугите им гаранционно.Юби ко ги посетих 2 пъти - за да си купя упътване на български и за да помогнат за гадното скърцане на педал на съединителя.За второто ги посетих преди около месец, в Събота - 13.30ч.Когато попитах, какво дължа за услугата - монтьора просто се засмя - благодаря и усмивка каза...
  • 1

#22 scyberboy

scyberboy

чУк

• Член
  • PipPipPip
  • 151 Мнения:
  • Кара:1999 Accord CG9 - CRASHED - SOLD ; 2004 CBF 600 S(ABS) - SOLD ; 2007 Legend KB1 ; 2006 Accord CL7
  • Място:София / Ихтиман

Публикувано 13 август 2011 - 16:31

Като най-прясна тема касаеща Юби-ко, да попитам :)
Това ли е сервиза (голям бетонен двор със старичка постройка и хубави табели "Honda" и "Sofia Service") -> карта Гугъл <- ?
За инфо, днес звънях на мобилния от сайта и се оказа че не работят в събота

Ако някой има и скорощни впечатления(добри/лоши) или съвети... благодаря :bye:
  • 0

(CRASHED & SOLD) 1999 Accord CG9 -> http://www.carspendi...-accord-2-0i-es

(SOLD) 2004 CBF 600S -> http://www.carspendi...honda-cbf-600-s

2007 Legend KB1 -> http://www.carspendi...d-v6-3-5-sh-awd

honda-legend-v6-3-5-sh-awd_medium.png

2006 Accord CL7 -> http://www.carspendi...cord-2-0-i-vtec

#23 Vancho

Vancho

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
  • Кара:Shuttle'99 F23A7, Accord'99 D16B6
  • Място:Sofia

Публикувано 15 август 2011 - 10:02

Да това е сервиза!Преди месец ходих там (за първи път) и останах доволен!

Този пост е редактиран от Tino: 15 август 2011 - 22:56
Предходно мнение не се цитира !!!

• 1

#24 Juro

Juro

Новак

• Член
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • Кара:Honda Civic 8th generation

Публикувано 17 август 2011 - 14:49

Аз само добри думи мога да кажа за Юбико - при досегашните ми посещения винаги са били много коректни и отношението им е на ниво, което рядко или почти никога не може да се види в други български сервизи, без значение оторизирани или не. Определено бих заложил на него и като разумни цени, и като качество на обслужването и отношение към клиента.
  • 1

#25 user

user

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 957 Мнения:

Публикувано 03 септември 2011 - 23:30

Я да кажа, докато така и така съм в раздела: Проверих, не работят в събота. С това ме загубиха като клиент. Не казвам, че са лоши или нещо подобно, просто няма как да се засечем.
  • -1
Аз моята Хонда.

#26 Ralv

Ralv

Новак

• Новак
  • Pip
  • 19 Мнения:

Публикувано 07 октомври 2011 - 13:07

Аз имам много добри впечатления от Юби ко.Преди това доста пъти не случвах на сервиз..Сега само им звъня,запазвам си час и отивам.Като си оставя колата в 9ч ми я правят в рамките на деня и не ми се налага да оставам по 1 седмица без транспорт.Ако забележат нещо,ме питат дали да го ремонтират.
  • 0

#27 archer

archer

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 152 Мнения:
  • Кара:Honda Prelude 2.0i 4th GEN

Публикувано 10 октомври 2011 - 21:17

Юби Ко - много добро отношение. Купувал съм си от тях разни неща. Нямам обаче впечатления от механиците там и не знам колко опит наистина има всеки от тях с марката. Затова съм леко резервиран.Иначе им желая успех и всичко най-добро занапред.

Този пост е редактиран от archer: 10 октомври 2011 - 21:19

• 0

#28 Cosmos

Cosmos

Пимпър

• Бананизиран
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:
  • Кара:хората да си бъркат в носа
  • Място:интернет

Публикувано 11 октомври 2011 - 14:00

Предстои ми обслужване на колата масло, филтри и т.н. замислям се дали да не го направя този път в Юби ко. Някой да ми сподели мнение, аз после ще споделя за обслужването :)
  • 0
Публикувано изображение

#29 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1246 Мнения:
  • Кара:Honda

Публикувано 11 октомври 2011 - 17:32

Сменял съм там воден радиатор , капачка и палец , всички масла без моторното също там и само добри впечатления от момчетата.
  • 0

#30 Dragijev

Dragijev

scouse

• Член
  • PipPipPip
  • 435 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2011 - 15:02

Днес бях решил да сменям маслото на диференциала. Та накратко 3 пъти звънях в Бултрако, така и никой не ми вдигна телефона. След кратка справка във форума, реших да пробвам Юби-ко, тъй като е близко до офиса. Обадих се по телефона, казаха ми заповядайте, когато решите. Отидох в обедната почивка. За 15 минути свършиха работа, като за услугата ми взеха 40лв. Коректно отношение и нормална цена.

Този пост е редактиран от Dragijev: 10 ноември 2011 - 15:03

• 0

#31 edikoisi

edikoisi

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1007 Мнения:
  • Място:ПРАГА & ПЛОВДИВ

Публикувано 10 ноември 2011 - 17:14

само информативно от около 1 година има закон за монопола който се отнася и за сервизите .несте длъжни да ходите в оторизираните сервизи ,може да обслужвате гаранциони автомобили в който и да е легален сервис и си пазите фактурите...
  • 2

#32 Tino

Tino

хондахолик

• Модератор
  • PipPipPip
  • 4334 Мнения:

Публикувано 13 ноември 2011 - 22:50

Потвърждавам и скоро ще постна документ , който можете да предоставите на всеки един дилър да си гледа работата !!!Забравете фирмените сервизи за коли!
  • 1

#33 ves100f

ves100f

Новак

• Член
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V 128ps

Публикувано 16 юли 2012 - 19:46

Днес смених в Бултрако Пловдив масло скоростна кутия и хидравличната течност на диференциала (Honda CR-V B20B 128ps) :-масло скорости -Ultra MTF-3 -2л x19,00 лв-течност диференциал - 1л x29,01 -диагностика ходова част - 0,5 ч x 43,20 лв-смяна масло скоростна кутия -0,5 ч x 43,20 лв -смяна масло заден диференциал-0,5 ч x 43,20 лв Попитах и за:-полуоска дясна комплект -995 лв (без труда )-биалетки -по 109 лв-тампони стабилизиращи щанги - по 16-17 лв (впечатлих се по цените на биалетите и не запомних точно-може и да бъркам- нищо и никакви си 500 лв за стабилизиращи щанги ,без труда разбира се)Има тема какво си купих (къде и цена) -предлагам тема и какво НЕ си купих.
  • 0

#34 София 70

София 70

Новак

• Новак
  • Pip
  • 15 Мнения:
  • Кара:HR-V

Публикувано 24 април 2015 - 11:59

+ 1 от мен за Юби-ко. Две ХР-В -та автоматик имаме и двете съм ги закарал преди покупка за диагностика . Каквото ме интересуваше - всичко ми казаха , диагностиката се направи и на компютър и визуално-мануална проверка на всички възли и агрегати.И на двете им направих профилактика - прецизна и чиста работа . Добронамерени , възпитани и коректни професионалисти.

• 0

#35 Tino

Tino

хондахолик

• Модератор
  • PipPipPip
  • 4334 Мнения:

Публикувано 25 април 2015 - 14:23

Какво е това масло Ултра МТФ ? Не ти ли сложиха оригинално масло на Хонда?

• 0

#36 mlntdrv

mlntdrv

lpfc

• Член
  • PipPip
  • 96 Мнения:
  • Кара:1999 Accord F18B2
  • Място:Plovdiv/Sofia

Публикувано 09 април 2016 - 16:52

Хм, нещо май ме ебнаха с парите в Юби-ко-то. Тия дискове: https://mot.bg/zaden...mt067662-c10026 ги харчат по 240 комплекта, тука в тоя сайт излизат 106. Както и да е, дано поне не се кривят много. Щото предните на EBC (невентилирани, 255 лв. с накладките и труда) пак са криви и тресат...

• 0
Публикувано изображение

#37 malak

malak

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
  • Кара:CL9
  • Място:SF,PLD

Публикувано 09 април 2016 - 23:05

клега на линка тези гледам че са задни ти да не си сменял предни, и ЕБЦ-то на колко км се закривиха питам че и аз съм с ебц и вече 60к няма проблеми ама да знам да ги чакам ли скоро

• 0

#38 mlntdrv

mlntdrv

lpfc

• Член
  • PipPip
  • 96 Мнения:
  • Кара:1999 Accord F18B2
  • Място:Plovdiv/Sofia

Публикувано 09 април 2016 - 23:59

Не, и аз задни сменях. EBCтата сега ги усетих (понеже задните тресяха повече докат не ги смених), което е малко над 16 000 км.

• 0
Публикувано изображение

#39 DYNACORD

DYNACORD

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 73 Мнения:
  • Кара:type s

Публикувано 10 април 2016 - 08:45

Доста сериозна сума за дискове и смяна.. ако дават гаранция може би е ОК

След последния разговор с тях и отговора, че не работят с части на клиенти (за смяна на съединител), ги отсвирих. 

• 0

#40 crown_bg

crown_bg

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1840 Мнения:
  • Кара:Accord Tourer CM2 АТ 2003
  • Място:XYZ

Публикувано 10 април 2016 - 12:03

Имам противоречиви мнения за Юби Ко, но в крайна сметка не бих се обърнал към тях отново за сервиз. Хващам ги в тъпи лъжи. Имат 2-ма майстора които разбират, явно не им плащат и претупват. Оправиха ми единия от спирачните апарати с ремонтен комплект, така е да, но поисках оригинално масло на хонда за двигателя да ми сипат, за скоростите, антифриз оригинален, и другите течности, е случайно видях Мобила и някакъв безименен антифриз в бяло шише, от което ми доливаха. Свещите ми бяха объркали, грешно топлинно число, но ме таксуват за това което съм поискал, а не за това което са решили да направят. Да не горовим, че всички течности са ги разливали в коша, докато са ги сменявали. За Юби Ко впечатления имам от доста години, тъй като фирмени автомобили са ддържани там, а също и друг семеен Хонда автомобил. В крайна сметка всеки си преценява, може с него да се отнесат по друг начин.

Този пост е редактиран от crown_bg: 10 април 2016 - 12:06

• 0
XYZ

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни