Към съдържанието

- - - - -

http://www.autodoc.bg/
..читав ли е сайта ?!

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 ROCKONOFF

ROCKONOFF

Mr.Roadra'Sir

• Омбудсман
  • PipPipPip
  • 2707 Мнения:
  • Кара:'27 year old Mistress in Red'
  • Място:... behind the wheel of B20A7

Публикувано 15 ноември 2016 - 12:10

:bye:

От известно време попадам на въпросния сайт  http://www.autodoc.bg/, който е с регистрация в Германия.

Цените са доста добри , все едно ползваш 30-40% отстъпка от наш магазин.

Към момента имат дори и безплатна доставка.

Кофтито  е , че нямат наложен платеж , а требе да се киха през Paypal.

Което автоматично изключва възможноста да прегледам стоката преди да я платя ... 

Та някой ползвал ли е услугите на сайта , реални ли са ?!

Този пост е редактиран от ROCKONOFF: 15 ноември 2016 - 12:32

• 0

image.jpg

#2 ROCKONOFF

ROCKONOFF

Mr.Roadra'Sir

• Омбудсман
  • PipPipPip
  • 2707 Мнения:
  • Кара:'27 year old Mistress in Red'
  • Място:... behind the wheel of B20A7

Публикувано 15 ноември 2016 - 12:29

Намерих малко инфо от форума на Алфа , което не ми харесва особенно ... 

Пазарих и аз от autodoc и вчера частите ми пристигнаха. Взех си десен фар, че стария още като я купих беше пукнат, свещи, дебитомер и да докарам безплатна доставката си взех и чистачки. icon_biggrin.gif Маслото си взех това, което бях написал Total QUARTZ INEO MC3 5W-40. След подмяната му забелязах, че сякаш тракането при работа на двигателя понамаля с една идея, което радва. icon_biggrin.gif 
На autodoc-а не ми хареса това, че след като съм си поръчал едни части, те ми пращат на други фирми - това стана с дебитомера и свещите. Бях поръчал NGK, те ми пращат febi, а дебитомера на JOHNS, те ми пращат на няква фирма Stark Professional Line. Интересното е, че дебитомера на тая фирма е по-скъп с около 40 лв., но пък ми го продават на цената на по-евтиния...Много странна политика, освен ако всичко не е мейд ин Чайна и е с реална цена някакви стотинки. Това са ми засега притесненията. Вчера си го монтирах, обаче и колата е като нова, просто хвърчи. Пушаци отзад никакви, все едно е оригинал. crazy.gif Ще споделя във форума докога ще ме изкара тоя дебитомер и дали ще има някаква разлика в разхода на гориво. И при двата случая - и ако е читав и ако не е, ще е добра информация за хората. 

източник : http://clubalfaromeo...206&postcount=5

Този пост е редактиран от ROCKONOFF: 15 ноември 2016 - 12:30

• 0

image.jpg

#3 Minev

Minev

Новак

• Член
  • Pip
  • 4 Мнения:
  • Кара:Civic VIII 5D, 2.2 i-CTDi
  • Място:София

Публикувано 31 март 2017 - 14:44

В търсене на нови чистачки за Civic-а преди няколко седмици си поръчах и получих тези: https://www.avtochas...g/bosch/1193797

За доставка платих 20лв, същата отне грубо около две седмици. Пратката дойде с кашон, брандиран с autodoc.eu или autodoc.de (не си спомням точно). Гледайки сайта на autodoc.bg смятам, че зад двата .bg сайта стоят едни и същи хора.

Добрата новина е, че на по-ниска цена поне в онлайн магазините такива чистачки не открих. За момента съм доволен как "бършат", но предстои да видим как ще им се отрази лятото. ;)

Този пост е редактиран от Minev: 31 март 2017 - 14:46

• 0

#4 Markony

Markony

Професор

• Главен Модератор
  • PipPipPip
  • 4137 Мнения:
  • Кара:HR-V D16W1, CR-V R20A2, Prelude F20A4
  • Място:Русе

Публикувано 01 април 2017 - 11:24

Значи ако търсиш точно определен компонент ти пращат каквото има на склад. Това не е много добре...

• 0

Временно съм зает с новия форум. Моля задавайте въпросите си към групата специалисти в съответния подфорум, освен ако въпроса не ме касае лично. Благодаря за разбирането!

О8935177О9

#5 mx rider

mx rider

фен

• Член
  • PipPipPip
  • 130 Мнения:
  • Кара:civic d15b2 eg8 ,crf450r
  • Място:Калофер

Публикувано 01 април 2017 - 17:07

Поръчах си маслен филтър от тях .Имаха промоция -безплатна доставка.Освен ,че са малко  бавни с доставката,други забележки нямам!

Поздрави! :punk:

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни