Jump to content
Guest Mark Antoniy

Радиатор за Сивик

Recommended Posts

Guest Mark Antoniy

Ако някой се е сблъсквал вече с проблема наречен радиатор, моля да сподели решението му. Също така дали имат разлика тези които са със климатик и тези които нямат. Има четири модела за които аз знам за четвърта генерация. Проблемът ми е теч естесвено, кото се пука за 3-ти път на пластмасата. Разбрах , че ги ЗАВАРЯВАЛИ някъде пластмасовите, но този изглежда не заслужава повече внимание. Лепил съм го на две места 3 пъти! Течен метал се оказа най-походящото лепило за тази цел. Но този път не го виждам точно къде е и трябва да се сваля радиатора. Ще го направя пак и след 6 месеца на изходна позиция за четвърти път. Кажете моля, ако сте си копували нов, от къде и колко струва. Бултрако над 700 лева! По-фирмите 320-350 лв. марка "нисенс" Много ми е!За тези, които не знаят кво карам, хечбек Д15Б2 сивик ЕД6 купе (за щатите ,канадско пройзводство) 91` година произведена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

Пич,направо към мен можеше да се обърнеш:) 0888956366 ЖивкоТози човек има много сериозна репутация в цяла БГ.Продава Нисенс,но и произвежда собствени радиатори по образец на оригиналните от месинг.а Нисенс-а е с пластмасови казанчета и алуминиеви тръби.Неговите поне са изцяло ремонтируеми.Работилницата му се намира м/у Студ. град и Младост от дясно по посока Младост.Платната там са разделени(еднопосочни) и има една дупка точно на възвишението за правене на обратен завой.Срещу тази "дупка" в мантинелата има пункт за изкупуване на желязо(зад една метална ограда) и той е вътре:)Успех.а между другото неговите радиатори ги дава по-евтино от Нисенс-овите с около 50 лв. ;)

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Мерси. 336 лв. е единият варянт или техен към 350 лв. :blink:КАТО ЩЕ МИНА НА ЕДНА ЛАДА! Кашон ама превозва!Кво е тва 13 годишна кола радиатор ориджинал над 700 лв. менте на половината.Стъклото същата работа ама няма менте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

Пич,тия явно са решили да забогатеят драснично от първия път.не се давай така.пазари се,щото 300лв. за тях е по-добре от колкото 0лв:blink:майка им алчна,ама кво да правиш.поне според мен такъв е начина.що не пробваш с 250лв. :D може пък да се навият:dry:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Мерси. 336 лв. е единият варянт или техен към 350 лв. :blink:КАТО ЩЕ МИНА НА ЕДНА ЛАДА! Кашон ама превозва!Кво е тва 13 годишна кола радиатор ориджинал над 700 лв. менте на половината.Стъклото същата работа ама няма менте!

Добре де, няма ли от друга кола в моргите с подобни размери ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Няма кяр от стар. На десетина години деструктира пластмасата и се напуква сама като в моя случай. Ако попадна на здрав , ще искара максимум и зимата! А са и вода да доливам дреме ти, а зимата не става с вода. Взех си нов! Пак тая сума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...