Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Интересно ми е дали има някой от Асеновградски Хондоманяк...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но при наличието на толкова Хонди в града неможе да няма и други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има едно момче с сивик 5г седан, сив металик. Ника му е tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз съм от Асеновград, само че не живея в момента там .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок момчета. идеята ми е да се запознаем ако не се познаваме да си лафим отвреме на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега в града сме много хондаджиите но не се познаваме повечето ще е добе да си направим ниакоя срещичка като хората от другите градове да си полафим и споделим някои идеи и проблеми аэ мога да събера поне още 2-3ма човека само трябва да уточним някоя дата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Аз съм за. Може да го направим другата година съботен или неделен ден а защо не и традиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснете едно ЛС като уточните датата и часът :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер а като гледам колко хора са раэгледали темата ще се съберем добра група ! само трябва да иэмислим място с голям паркинг и кафе наблиэо эа първата среща предлагам да е някаде на 10-11 или на 17-18 ян. эащото преди това са много праэници и ... ок. дайте предложения !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер а като гледам колко хора са раэгледали темата ще се съберем добра група ! само трябва да иэмислим място с голям паркинг и кафе наблиэо эа първата среща предлагам да е някаде на 10-11 или на 17-18 ян. эащото преди това са много праэници и ... ок. дайте предложения !

момчета аз предлагам да е на 10или 11кажете час който да ви е одобен и да се разберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека секи предложи място и да изберем най подходящото. Аз имам един приятел който има заведение и пред него има паркинг. Заведението е ЕГИПЕТА на боливарда до телевизионите техници. предполагам го знаете. има отделни залички и е супер място за сабиране споредмен. Ако има други предложения казвайте и да оточниме мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондажий по душа, но без хонда все още може ли ? Само да продам тази кола и скачам на хонда. Наистина има много хонди, но аз не съм видял с лепенка на клуба, дайте да се вземем в ръце и да направим една среща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и на Зодиака до стадиона там също става. ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА МЯСТО И ЧАС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аэ предлагам на 11-неделя эащото някои хора може да са на работа в събота аэ лично ще работя а эа мястото може би ще е по добре в эодиака эащото пред египета има много коли на живущите в блока часа мисля че ще е по добре да е по късничко ако някой е прекалил в събота вечер да може да се наспи и да не рпопусне сбирката може би около 1 - 2 часа ще е добре ! дайте и вие някое мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аэ предлагам на 11-неделя эащото някои хора може да са на работа в събота аэ лично ще работя а эа мястото може би ще е по добре в эодиака эащото пред египета има много коли на живущите в блока часа мисля че ще е по добре да е по късничко ако някой е прекалил в събота вечер да може да се наспи и да не рпопусне сбирката може би около 1 - 2 часа ще е добре ! дайте и вие някое мнение !

Става за 11 предлагам поне да е 14:00часа да не е точно по обет. Ако има други предложения давайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много хонди, но аз не съм видял с лепенка на клуба:)

Значе не се заглеждаш достатъчно :offtopic::thumbs1: Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хонди с лепенки но са малко. И трябва да направим нещо по вапроса да станат с клубната лепенка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях че пловдивчани се събират на 4 януари в егоиста и при майната ще има лепенки ако има навити може да отскочим да се видим с момчетата и който няма лепенка да се уреди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях че пловдивчани се събират на 4 януари в егоиста и при майната ще има лепенки ако има навити може да отскочим да се видим с момчетата и който няма лепенка да се уреди

Да аз смятам да ида ако има други желаещи може да се разберем да идем заедно. Какво ще кажете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Наистина има много хонди, но аз не съм видял с лепенка на клуба...

Е как ве брато значи не си виждал моята :) Относно датата 11 и часът 14.00 аз съм ОК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички желаещи за сега на 11.01.2009 в 14:00 часа на стадиона пред зодиака. Ако има други предложения казвайте докато има време да се оточним и всички да знаят навреме. И весело посрещане на новата година и умната ако не русата.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеално нека да остане на 11-ти в 14 часа до стадиона ! сега след като вече е уточнено смятам да направя някоя обява и да я раэпечатам на листчета и да ги слагам по чистачките на хондите иэ града за да може и хората които не влиэат във форума да энаят эа срещата и да се съберем повече хонда маняци ! ако някой от вас энае къде нощува някоя хонда може да и сложи една бележка и да се надяваме че ще съберем сериоэна група !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеално нека да остане на 11-ти в 14 часа до стадиона ! сега след като вече е уточнено смятам да направя някоя обява и да я раэпечатам на листчета и да ги слагам по чистачките на хондите иэ града за да може и хората които не влиэат във форума да энаят эа срещата и да се съберем повече хонда маняци ! ако някой от вас энае къде нощува някоя хонда може да и сложи една бележка и да се надяваме че ще съберем сериоэна група !

Евала братле. Само така. И аз ще се огледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи за 4-ти да ходим до Пловдив пишете да се знае. Аз утре отивам на балкана на вила да празнуваме и се пребирам на 1-ви. Ако има желаещи да идем заедно ще се радвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че идеята ми се приема добре ! дано да си эаслужава и да се радваме на една яка фен среща ! аэ също смятам да ходя до пловдив бил съм на 2 срещи там и пичовете са много гостоприемни . дай да се раэберем откъде и в колко часа ще тръгваме и ако някой друг иска да дойде с нас да направим една хонда колона до пловдив !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че идеята ми се приема добре ! дано да си эаслужава и да се радваме на една яка фен среща ! аэ също смятам да ходя до пловдив бил съм на 2 срещи там и пичовете са много гостоприемни . дай да се раэберем откъде и в колко часа ще тръгваме и ако някой друг иска да дойде с нас да направим една хонда колона до пловдив !

На 4-ти в 12:00 часа. Става ли? Кажи каде ти е одобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеално нека се видим на бачковския път до градинката с паметника на дандевил там е по широко и става за спиране ако имаш нещо друго предвид казвай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеално нека се видим на бачковския път до градинката с паметника на дандевил там е по широко и става за спиране ако имаш нещо друго предвид казвай

Значи последно остава среща в 12:00 часа на бачковския път до паметника на дандевил датата е ясна 4.01.09г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.на моята хода още нямам бележка,митак ко 4акаш.искам си поканата.а кво то се касае за срещата, нядявам се митака да отрезнее до тогава,след тези празници :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на вси4ки весело посрещане на новата година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.на моята хода още нямам бележка,митак ко 4акаш.искам си поканата.а кво то се касае за срещата, нядявам се митака да отрезнее до тогава,след тези празници ;)

ами много я криеш тая твойта кола не мога да я видя никаде ! после за компенсация ще ти сложа 2 бележки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на вси4ки весело посрещане на новата година

Благодаря посрещнахме е идеално дано да е така и през цялата година. Да сте живи и здрави всички и успех през новата 2009г.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ас посрешнах много добре,много весело и много гипсирани,още ми цепи картуната.дет се вика картуннетворк.митак колата не я крия седи си пред нас.4ака покана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви питам дали ще ходите в пловдив на среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не казвате дали ще ходите до пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не казвате дали ще ходите до пловдив

Да в 12:00ч. на бачковския път до паметника на дандевил. Там ще се чакаме и отиваме до пловдив. Ако ти се идва там ще се чакаме.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с вас съм. Ако искате да се съберем на паркинга на жп. гарата, там е широко и няма да седим на главен път да пречим, часа 12:00 е добре. n2o нали си с нас ако не, идвам от вас те измъквам и ще те карам насила на срещата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с вас съм. Ако искате да се съберем на паркинга на жп. гарата, там е широко и няма да седим на главен път да пречим, часа 12:00 е добре. n2o нали си с нас ако не, идвам от вас те измъквам и ще те карам насила на срещата. ;)

За мен няма проблем да е там стига всички да са сагласни. Радвам се че ще се саберем.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК.Няма проблеми,идвам без измъкване.Краино време е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...