Jump to content
JHM

ATP 2017 《《#ГРИШО#》》

Recommended Posts

Браво Гришо!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина браво. Улови шанса си за равностоен съперник и го пребори. Достойно представяне и радост за всинца ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, беше му трудно срещу белгиеца, но успя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като гледам адаша има ебаси драмата. На този турнир беше уникално стабилен...има огромно развитие в това отношение....за което според мен има голяма вина треньорът му.

 

ГОУЕМ ГРИШО  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Гришо, вече е номер 3 в ранглистата, само големите Надал и Федерер са пред него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не омръзна на цяла България да го дъвче този...? Победил... Нека! Браво! От кога тениса стана национален спорт?! Има толкова надежди за, които дори не сте чували... Защо не сте чували? Защото не въртят едни милиони явно... 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост и тук си имаме Петър Волгин:

 

post-20738-0-35293400-1511202174.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Григор в асансьор... Гришо опъва мрежата... Навсякъде все за него се говори... Пак да попитам кога тениса стана национален спорт? 

Звъннала Никол Шерцингер на Гришо: 
-Гришо! Стига мачка! Не мога да смогна да гладя...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като няма кой друг , Гришо ще е . И какъв е проблема ? Кво да се прави замени националите :) мачкай тоя голям тезгях !

Редактирано от 6gen115hp
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че всичко е един голям фарс. Като по 3ти март, 6-ти Май, 6-ти Януари, всички се правят на Големи ПатреOти(нарочно е написано така). 

 

За Йорданов Ден изобщо даже не ми се говори. В Калофер стана чисто комерсиално влизането в реката... И всички се тупат в гърдите еее аз влезнах аууу.Те не го правт за себе си, правят го за да им завиждат другите, това е проблема.  А всъщност местните хора влизат вече на друго място ;)  

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Проблема е че всичко е един голям фарс. Като по 3ти март, 6-ти Май, 6-ти Януари, всички се правят на Големи ПатреOтри(нарочно е написано така). 

 

За Йорданов Ден изобщо даже не ми се говори. В Калофер стана чисто комерсиално влизането в реката... И всички се тупат в гърдите еее аз влезнах аууу.Те не го правт за себе си, правят го за да им завиждат другите, това е проблема.  А всъщност месните хора влизат вече на друго място ;)  

По принцип си прав...ноооо знаеш ли колко деца са започнали да тренират заради ГриШо... Това е най ценното, правилния пример...

 

Иначе винаги ще има ПатреОтри със или без Григор

 

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога тениса стана национален спорт?!

Дай дефиниция за "национален спорт". Сериозно питам.

 

Ако става дума за масовост - то мрънкането стана национален спорт. И колкото по-скептичен си, толкова по-лесно е да кажеш после "аз казах ли ви, че така ще стане!".

 

И да - браво на Гришо! Когато някой е постигнал нещо значимо с честен труд - винаги адмирирам. А дали е значимо - има си други измерители над хейтърските критерии - наградни фондове, зрителски интерес, всеобщо признание...

 

 

Те не го правт за себе си, правят го за да им завиждат другите, това е проблема.

Така описано удивително много напомня на хейтенето под статия за чуждия успех. Не хейтиш само в себе си, ами го правиш обществено достяние, за да те видят и другите, колко незначително е това постижение за теб. Това даже и Борис Бекер не си го позволява. Манталитет, какво да правиш...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неглижирането на нечий успех от "световно неизвестни" хора в социалните мрежи е единственият им начин да променят онова в кавичките (с малко и за малко).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Те не го правт за себе си, правят го за да им завиждат другите, това е проблема.

Така описано удивително много напомня на хейтенето под статия за чуждия успех. Не хейтиш само в себе си, ами го правиш обществено достяние, за да те видят и другите, колко незначително е това постижение за теб. Това даже и Борис Бекер не си го позволява. Манталитет, какво да правиш...

 

няма смисъл от хейтване. 

Никъде не съм хейтил Гришо или това, което той е постигнал. 

 

 

Като си говорим за постижения, незначително ли е постижението на Ружди Ружди ? Човека въпреки всичките трудности в живота, каквито ти и аз не можем дори да си представим, поставя световен рекорд, Но никой не казва "Мачкай Ружди"  Ама да де няма двойни стандарти ;)  

 

Евалата и на двамата, постигат огромни успехи. 

 

Национален спорт са Щангите или по-скоро бяха, докато не ги съсипаха...

 

tumblr_inline_ozpu1tjihu1ravhwt_500.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом му гледаш мачовете трябва да си усетил ,че Гришо почти беше паднал, ако не беше оня смотаняк от публиката да обърне гейма....

Никога не съм го виждал толкова слаб и на сервис и на стратегия. Гофен вкраваше по 2-3 аса ...направо ми беше събрал очите. Изненанда със стратегия,със стил, нещата му се получаваха на мрежата.Изобщо голям късмет извади Гришо...да е жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да кажа нещо по въпроса. Според мен тениса е най интелигентния спорт , и заслужава да бъде националния спорт на България.Българите сме добри индивидуалисти, и Гришо го потвърждава.Не на последно место момчето е от Хасково,а нямам нищо против другите големи градове, където има големи тенис школи като Варна например-може би им липсва дух не знам. Пък и момчето е телец, тоест с рогата напред воден от сърцето си, те затова троши ракетите ,като не му се получава. И ДА колегата Маркони е прав че почти беше загубил мача ,докато публиката не провали играта на Гофен.Това момче едвам избута мача едвам, чист късмет. В интерес на истината съм го виждал да играе доста по категорично и с мисъл и отношение към играта.В заключение ще кажа че му липсва категоричността на Федекспрес.И въпреки всичко което казах го харесвам това момче, понякога прави магия на корта , която не съм виждал у много други играчи все пак гледам тенис само от 93 година насам. Всички му желаем здраве и да порасне по скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...