Jump to content
Y.Krumov

Реглаж на клапани - само за гр.Варна!

Recommended Posts

Колеги някой може ли да ми каже сервиз в гр.Варна,където могат да ми направят реглаж на клапаните и колко горе-долу ще ми струва ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карада - 30 лева ! - искат колата предната вечер за да изстине добре до сутринта.Дидо - кв. Левски - 50 лева - иска колата 2-3 часа преди това.Миамото - 50 лева. Намира се до метро при автокъщите.Тея цени са за двувалка с газов инжекцион - 2.0 , за по малките двигатели е по евтино т.е около 20-30 левКолата трябва да е изстинала абсолютно преди да се прави тази проверка и реглаж. При топъл двигател не се прави !Според мене пробвай промоцията в Карада. Записваш си час долу в Левски където им е представителството и най-добре сам сия закарай после в сервиза им горе над Виница - по пътя за Кичево в дясно, после пак отиваш да си я вземеш там. Ако чакаш те да тия качват от града до горе и обратно става по бавно.В софия са същите Омбре 50 лева Юби ко 50 леваЗа малките двигатели 30 лева.

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Реглаж на клапани при мен струва 20-30лв в зависимост от колата,цените ми никога не са били тайна ;) Цената за реглаж на клапани,при мен, е различна за кола с газ само за К серия двигателите.Това е така заради начина по който е монтиран газовия инжекцион.Защото в 99% от случаите преди да пристъпя към стандартната процедура ,отстранявам части от инсталцията които пречат за сваляна на капака на клапаните(маркучи,кабели и какви ли не газаджийски глупости).п.п.п:Никога не съм твърдял,че работя еФтино и никога не съм и искал да го правя.Ценя си труда и очаквам и другите да го оценят.

Редактирано от Tino
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от другия Дидо: в Цветния-20 лв. за Д14а2.Няма да сгрешиш ако отидеш при него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще е полезно но попаднах на това по темата - карта автосервизи двигатели варна по квартали и процедури

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от другия Дидо: в Цветния-20 лв. за Д14а2.Няма да сгрешиш ако отидеш при него.

Колеги малко да повдигна темата,някой да сподели скорошни мнения,че и аз съм за тази процедура вече.А ако някой даде и координати,че текущото инфо е от преди 3 години................ ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Координатите са същите, като изключим на Карада, не съществуват вече, остана само Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В M_D Auto също регулират клапани. https://www.google.bg/maps/@43.215112,27.8672969,3a,75y,135.51h,83.65t/data=!3m6!1e1!3m4!1slcwC2LhSrkgXPywlw-py0w!2e0!7i13312!8i6656

 

Сервиза се намира в двора със зелената порта, в дясно на сградата ВИКИНГ-Т. Пред гаража им обикновено стои черно-зелена 5та ген Сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...