Jump to content
5 GTT

HR-V 2015

Recommended Posts

:plane:  :wub:  :honda:  :thumbs1:  :sayjin:  :love:  :w00t:  това е най-готината джипка която съм видял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постнахме в другата тема "новини от Хонда" 

 

Ще се произвежда в Туция и цената и ще е по-достъпна.Сега не очаквайте да е много по-широко от сегашното :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси лигите ми текат :D 100% тва ще е следващата ми кола :) само трябва да събера едни пари....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постнахме в другата тема "новини от Хонда" 

 

Ще се произвежда в Туция и цената и ще е по-достъпна.Сега не очаквайте да е много по-широко от сегашното :D

 

... и в него инженерите Хасан и Мохамед ще вложат върха на турската техническам мисъл ;о)) Нещо хич не ме кефи това - няма да е 100% японско - а нещо японско-турско, което няма как да не се отрази отрицателно на качеството - дано не съм прав

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее сега акордите като ги произвеждат в Англия ко им е ? Щяло да бъде на цена като Nissan Juke.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам текста под видеото ще се произвежда и в Бразилия, но явно ще е за техния район...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ее сега акордите като ги произвеждат в Англия ко им е ? Щяло да бъде на цена като Nissan Juke."

 

Последните две поколения на Акорд са си чисто Японски сглобки и определено има разлика в качеството спрямо шесто поколение. Говоря от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ее сега акордите като ги произвеждат в Англия ко им е ?"Едно е Англия, а съвесем друго Турция - преди много много години карах Рено 19 и форумите бяха пълни с инфо за голямата разлика м/у колите сглобвани във Франция и Турция - специално в руските форуми бяха разкостли темата.Е, разбира се Хонда е много по-яка марка от рендетата и япончетата, ако ще правят завод в Турция, би трябвало да направят съответната организация и конрол за качетвото на производство, ама знам ли - то един шоколад "Милка" има разлика до небето от това дали е правен в Германия или бг, а какво остава за един автомобил, който е комплексна с-ма все пак с много чаркуляци?!Много съм мнителен по тази тема - може и да не съм прав.Между другото - малко останаха японските коли, които се продават в бг и да за правени действително в Япония - броят се на пръсти ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводът на Тойота в Турция преди няколко години, два пъти поред беше печелил награда за завод с най-малко брак (извън Япония) - а Тойота имат доооста производствени линии

Ако си мислите че в Англия и Германия на поточните линии повечето не се казват Мохамед, Кшищоф или Турну Загорело се лъжете ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези награди са малко ала-бала - не е ясно кой как и по какви критерии ги раздава и оценява - за справка и КТБ беше банка на годината за 2013, а тази година Шкода-Фабия се е оказала "кола на годината в Бг" - няма Хонда или БМВ - само Шкода Фабия ...А верно е че в Англия и Германия бачкаторите на ниско ниво пак са Хасан и Мохамед, но проблемът в Турция е че низшия и средния мениджмънт (тези които контролират и вкарват в релси Хасан и Мохамед) - пак са Хасан и Мохамед.Едно е ясно - завод в Турция се изнася не просто ей така, а заради по-евтината работна ръка, а ако се улееш в идеята за "по-евтино", това няма как да не се отрази на качеството... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко ми седи като корейска жипка....особенно отзад. Няма я уникалната индивидуалност на нашити харивта.

Редактирано от alman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма как да е като старата :D 

 

Но пък вътре е 1 път.Сега малко недомислено е това по средата за HDMI и зарядното за телефони... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си е Нисан JUKE-което на мен не ми харесва!По добре CRV-3!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, изглежда, като хюндаите (да не се обидят колегите). Изгуби изцяло връзката със старата красавица HR-V.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава и да обявят кога ще я пуснат на пазара. За маздата в сайта им пише "Очаквайте от септември..".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми уж тая година :D 

 

ЦРВ-3 е много добре :) Даже се замислям следващата ми кола дали да не е такава,но пък много ги крадът :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като колегата Алман, мисля че и липсва индивидуалност!  :puke:

Не е грозна, но и Мазда имат същата джипка, а и на Хюндай доста прилича! 

Май свички японски и корейски вече са като близнаци! 

Един Тигуан или Джип Ренегат, по-трудно се бъркат с оста налите! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата Харви е супер,няма я индивидуалността и според мен но определено е много  добра визия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли най важното е дизайна в хонда.Чакам да седна вътре и да почуствам....седалка,волан,спирачки и двигател.Аеродинамиката явно е по-добра...

Току що изкарах от бокса един сценик 4х4.Висок,мощен,луксозен,екстри ,климатроници...хиляда жабки и ниши...да не можеш да си намериш нещата от сейфове .Toчно 2001 година....Наложи се закарам клиента до тях...харвито ниско било,тясно било...аз си мълчах.На другия ден звъня да взема капаро за ремонта на сценика...4 цифрена сума,съответно цял кардан пружини,амортисьори,ангренаж.Че стана въпрос колко ми струва на мен издръжката на харвито.Изведнъж харвито не беше тясно и ниско....Та не всичко е дизайна в Хонда...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставаше и 4х4 да има и грешка нямаше да има .... :no:  :rant:  :censored:  :sad:  :sad:

http://www.honda.bg/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8/honda/hr-v/%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/1.5-i-vtec-2wd-6mt-comfort/3368/1192/

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен това не ме бърка и сега съм с предно ;) С хубави гуми и тия сичките системи за сигурност 4х4 ще ти трябва много рядко. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда безмислено, висока кола с предно..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и за България има цени, в Бултрако почват от 37990 лева с ДДС

 

http://www.honda.bg/автомобили/honda/hr-v/оборудване-и-цени/1.5-i-vtec-2wd-6mt-comfort/3368/1192/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия от хонда са пили газ...За 50к мазда цх-3 с 4х4 и по-голям двигател... 

 

Да и цвт-то е 3к отгоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за тия пари с тия екстри нали се сещаш,че секи ще иска 4х4 ;) то цр-в то е толкова пари ебаси....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cr-v-то почва от 45 с предно ;)

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще сменям марката.За тия пари ще си взема 5 годишен MDX дето ще ме зарови...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото Харви ще излезе голямо разочарование:

Тъкмо се зарадваш, че най накрая ще има и дизел и в магазина казаха: Да но само с автоматик!

Ръчните скорости били само на бензиновия мотор!

И за да е още по осран маркетинга. В Германия не предлагат 4х4.

А предполагали че така било и в цяла Европа!

СУВ без 4х4?!? Смешно е!

Май една Мазда CX3 diesel. Е много по за предпочитане!

Или Мицубиши ASX...

Инфото е от магазин в Берлин.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не си разбрал!

За сега дизела е само с ръчна 6-степенна скоростна кутия, а бензина е с ръчна и 9 степенна автоматична!

Тази информация я има и на  Honda.bg и на Honda.de!

Иначе за предаването си прав, за сега е само с предно, но вероятно ще го пуснат скоро и 4х4.

Аз карам ЦР-В само с предно и изобщо не виждам проблем в това. Трябва да има варианти за всеки вкус!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Ще кажа на шефа ми да се поинтересува пак. Сигурно нещо сме объркали. Защото и аз после гледах сайта на вносителя. А там пише точно както ти казваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автоматичната не е 9 степенна, а CVT ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! Видях CVT, но по аналогия с новата авт. кутия на ЦР-В писах 9-степенна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще сменям марката.За тия пари ще си взема 5 годишен MDX дето ще ме зарови...

Викаш, ще сменяш марката, а!? Hr-v с MDX!?  Прав си - марката е важна;-)

То хубуу, ма много редки Акурите на европейския пазар! А иначе искам и аз 3 и кусур литра мАтор с такъв разход...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимството на харвито пред СХ-3 e багажника и задния ред като пространство

Но цената за кола само с предно е прекалена

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...