Jump to content
evgeni_antonov

Климатроник , климатик реле ?

Recommended Posts

Здравейте на всички. Новичък съм само от 1 ден карам хонда CR-V lll генерация 2.0 бензин. За сега имам само 1 проблем . Не мога да намеря реле за климатроника . За малко да ме хвърлят за нов компресор но , адекватността на доверен майстор размени два ”бушона„ релета и хоп климатроника тръгна .... но за жалост светнахха няколко грешки които са по-неприятни което доказа че е релето е проблем . Моля насочете ме къде да търся .

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , видях ги в алито но в тая жега 20-тина дена са много . И за съжаление пак печелят родните кожодери от така наречения официален представител за хонда :-( 65 кожички ще ми щипнат ...

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени ,ако дадеш 65 лв за реле собственоръчно ще си изтръгна мойто от колата....В произволна морга ще го вземеш за 5 лв бе човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за страданието което се създава у всеки колега и мен ме боли .... но в Петрич няма никъде .... звънях на няколко магазина нищо .... на 2 номера целите блокове ги нямало . А тука е 39 градуса .... и 100лв да е пак ще ги дам

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Автоморга Фортуна 2006 ,Отиваш и питаш,къде ви е съндъка с релетата,взимаш едно със същото разположение и формат на крачетата и го забучваш смело,сипваш чаша ракия и ми викаш наздраве имидетли :)..Само не търси реле за ЦРВ....

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или съответно си намираш кола за части или морга и го поръчваш с куриер. Малко е риск, но и от Куртво Кунаре да си пак ще се снабдиш. 
И не казвай верно за какво ти е релето, ако ходиш на място, че ще ти резнат тиквата. Като чуят японка и умножават по 2 или по 3. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредих се :-D , става и от акорд :-D зех на заем от един авто търговец ..... моето от алиекспрес ще дойде до 20 дни за 1.80 $ :-D купих 5 за всеки случай . Ако на някой потрябва да пише след 3 седмици ще има .

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредих се :-D , става и от акорд :-D зех на заем от един авто търговец ..... моето от алиекспрес ще дойде до 20 дни за 1.80 $ :-D купих 5 за всеки случай . Ако на някой потрябва да пише след 3 седмици ще има . Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Колега да не ти е останало някое реленце че го закъсах и аз ☹️

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...