Jump to content
Guest KOSTUMA

Проблем делко

Recommended Posts

Guest KOSTUMA

Мога ли да намеря семеринг или трябва да се смени цялата плочка с оста ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Аз имам същият сивик и скоро ми се наложи да си права делкото, при теб какъв е точно проблемът. Чух от някакъв майстор, че на тези коли това било слабото место.При мен бубината се преебала и започнала да прехвърля ток и на масата, от там ми изгоря и комутатора (ел. запалване), което се намира вътре. Смених ги и двете неща, сега 'Спи Града' както се казва :rolleyes: Междо другото за 2-е години каране това ми е единственият ремонт по колата, иначе няма причина да съм недоволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Ми батка при мене имаше проблем и с бубината но я оправих............ ,но сега проблема ми не е там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

За кво стаа дума?Я кажи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Парадокс ако се сешташ ние си говорихме и на последната среща и миналата седмица на божурище.........Беше ми се преебал семеринга на делкото и не намерих никъде затова залепихме др семеринг с 1 мм по малък ама изглежда и тои протече, Омбре каза че ниама и да намериа никъде за тва ми трябва цяла плочка с оста ПП ако ниакои може да ми каже др решение на въпроса молиа казваите че ще превъртя :worthy::worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Беше ми се преебал семеринга на делкото и не намерих никъде

БРАТЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - ИМАХ АБСОЛЮТНО СЪЩИЯТ ПРОБЛЕМ И МИ КАЗАХА ДА ХОДЯ ДА СИ ТЪРСЯ ЦЯЛОТО ДЕЛКО ОТ НЯКЪДЕ НА СТАРО , САМО 4Е ЕДИН ОТ МАЙСТОРИТЕ СЕ ОКАЗА ЯКО ПИЧ ( НАЙ-НАКРАЯ СИ НАМРИХ Что ) И МЕ ДРЪПНА НА СТРАНА И МИ КАЗА ОТ КАДЕ ДА СИ ВЗЕМА СЕМЕРИНГ - ТОЧНО КАКЪВТО МИ ТРЯБВА ( ЕДИН ОТ ПРИЕМЧИЦИТЕ МИ КАЗА ДА СИ ВЗИМАМ ЦЯЛОТО ДЕЛКО , ЗАЩОТО БИЛО ЯКО ИГРАЧКА ДА СЕ СМЕНИ САМО СЕМЕРИНГА ) - ТА СЕМЕРИНГА БЕШЕ ОКОЛУ 10лв. , РЕМОНТА НЕ СИ СПОМНЯМ КОЛКО БЕШЕ ТОЧНО , НО ОКОЛУ 30лв. ТРЯБВА ДА ТИ СТИГНАТ ( ЗА ВСИ4КО ) !!! ЗНАЧИ СЕРВИЗА СЕ НАМИРА - ПРЕДСТАВИ СИ ЧЕ ИЗЛИЗАШ ОТ КАТ ДЪРВЕНИЦА ( СВЕТОФАРА ) И ЦЕПИШ НАПРЕД , МИНАВАШ ПОКРАЙ лукойла И ЗАВИВАШ НА ДЯСНО ( МОЖЕ САМО НА ЛЯВО И НА ДЯСНО ) КАРАШ ОКОЛУ 2Отина МЕТРА , ТОЙ ПЪТЯТ ПРАВИ СЪВСЕМ ЛЕКИ ЗАВОЙЧЕТА И ПАК СТИГАШ ДО ТЕОБРАЗНО КРЪСТОВИЩЕ , И СЕРВИЗА Е СРЕЩУ ТЕБЕ ( СЪС СИНИ ВРАТИ ) МАИ БЕШЕ "ТАНИ или ТОНИ КОМПЛЕКС" ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА , ИМА БАРИЕРА НА ВХОДА !!! ПО-ДОБРЕ СИ СПРИ КОЛАТА НЯКЪДЕ ОТПРЕД И ВЛЕЗ ПЕША , ПОРТИЕРЧЕТО НА БАРИЕРАТА ЩЕ ТЕ ПИТА " Къде отиваш :worthy: " - КАЖИ МУ 4Е ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ НЕЩО С НЯКОЙ ОТ МАЙСТОРИТЕ И КАТО ВЛЕЗЕШ СЕ ОГЛЕДАЙ ЗА ЕДИН ПИЧАГА НА ОКОЛУ 45год. ПЛЕШИВИЧЪК С ОПАШЛЕ ОТЗАД И МУ ОБЯСНИ , ЧЕ ПРЕДИ Е ПРАВИЛ СЪЩАТА ПРОЦЕДУРА НА ЕДИН БЯЛ АКОРД И ТРЯБВА ДА СЕ СЕТИ И ДА ТИ ПОМОГНЕ !!!!!!!!!!!!!! М/У ДРУГОТО ИМА И ЕДИН ЧИЧКА ТАМ ДЕТО СУПЕР МНОГО ГИ РАЗБИРА ЕЛЕКТРОНИКИТЕ - АКО ИМАШ ЕЛ.ПРОБЛЕМИ ТИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ !!!!!!!!!!!! ( ЛЕЛЕЕЕЕЕЕ - СТАНА ЕБАТИ РОМАНА ) НАДЯВАМ СЕ ДА ИМА НЯКАКВА ПОЛЗА ОТ ЦЯЛОТО ТОВА ПИСАНЕ :worthy::worthy:!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Гена бате имаш каса бира от мене ако се оправи това делко предварително много много мерси само кажи тои ли ти намери семеринга или ти каза от къде да го купиш ако ти е казал казваи от къде да го купя

Редактирано от KOSTUMA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

ТОЙ МИ КАЗА ОТ КЪДЕ ДА СИ ГО КУПЯ , АМА ТВА Е ЧЕ НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯ МНОГО ДОБРЕ МЯСТОТО - ЩОМ НА МЕН МИ Е КАЗАЛ И НА ТЕБЕ ЩЕ ТИ КАЖЕ - БЕШЕ НЯКЪДЕ ИЗ ПРЕКИТЕ ПРИ АРАБИТЕ , АМА КЪДЕ ТОЧНО ВЕЧЕ НЕ СИ СПОМНЯМ :worthy:!!!!!!!!!!!! МИСЛЯ ЧЕ МАГАЗИНА БЕШЕ САМО ЗА НЕКВИ СЕМЕРИНГИ , АКО СЕ СЕЩАШ - ДОБРЕ , АКО НЕ ТЕЯ ЩИ ОБЯСНЪТ - ТАКА ЧЕ , СПОКИЧ !!!!!!!!!!!!!!УСПЕХ :worthy:!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Пак мерси много ще видиме какво ще направиа ако има някакъв проблем ще пусна тема във форума :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Пак мерси много ще видиме какво ще направиа ако има някакъв проблем ще пусна тема във форума :worthy:

Добре де, щом сте сваляли - какъв диаметър е този уплътнител ? И семеринг ли е или О-ринг ? Може да ти потърся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

О-пръстени се намират.Семегинга и лагера са с нестандартни размери. Преоръчвам да се сменят и 2-те за да не се наложи 2-ро отваряне на делкото. Обаче в никаккъв случай да не се престъргва оста, че аз заради тва се наложи да си купа чисто ново делко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Вярно ли е, че новото делко за civic 5gen. струва 1500 лева? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobi_manolov

КОКО АКО СТИГНЕ6 ДО СЕМЕРИНГА И НИАМА ОТ КАДЕ ДА ГО НАМЕРИ6 ВЗЕМИ ОТ ВЛАДО ТЕЛЕФОНА МИ И МИ ЗВАННИ ЗНАМ КАДЕ ПРАВЯТ СЕМЕРИНГИ И ВСИАКАКВИ О ПРАСТЕНИ ТОВА СЕ НАМИРА НА ПАТНА СИГНАЛИЗАЦИЯ ТОВА Е ВАВ БАНИ6ОРА ЕИ ПИ4ОВЕ НИАКОИ АКО ГО ЗАКАСА С НЕ6ТО ОТ СОРТА НЕ ПРАВЕТЕ ПРОСТОТИИ И ХОДЕТЕ ТАМ ХОРАТА СИ ЗИМАТ РАЗМЕРИТЕ И ОПРАВИАТ НЕ6ТАТА ПО ПОРА4КА И Е ТАНКО НЕ Е МНОГО СКАПО АС САМ СИ ПОРА4ВАЛ СЕМЕРИНГИ ТАМ ,КОКО 6ТЕ ГЛЕДАМ ДА МИНА ПРЕЗ КЛУБА АМА КАК КРАИА НА СЕДМИЦАТА 4АО ЗА СЕГА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Вярно ли е, че новото делко за civic 5gen. струва 1500 лева? :worthy:

Към 1200 е за мойта кола...Пичове прегледахте ли в какво състояние е лагера на делкото? Обикновено се преебава от прецакан семеринг и става страшно после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Парадокс бате лагера го смених още първият път като отваряха делкото и изобщо не е преблем да се намери ,в първиат магазин които влязох го имаше струваше 4 лв ;);) само семеринга ми беше проблем но като гледам вече е почти решен. Боби в сряда отивам на море за седмица като се върна ще се чуеме ;) ПП. Еи много мерси за инфото на всички ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jungle

E ot kade si go nameril 4e i az imam sy6tiq problem.i kakyw e nomera na lagera i razmerite na semeringa 4e da go namerq i togava da go otwarqm.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Jungle размера на семеринга е 12/23/8 но нз дали се казват в тая последователност ;) а лагера го смениах преди месеци и не помниа кои номер е но тои е лесен ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...