Jump to content
Guest KOSTUMA

проблем с обротите

Recommended Posts

Guest KOSTUMA

Какво да ви кажа имам сериозен проблем с оборотите рпимерно давам газ на 2 ра до 4500-5000 ниама проблем и след тези обороти стрелката на оборотомера започва да подскача на всяка по горна скорост го прави с по 500-1000 оборота по нискорот какво ли може да е? Със сигурност знам че не е делко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Чел сам че е един от признаците на заминаващ си алтернатор, да но да греша що то са доста скъпи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Със сигурност знам че не е делко!

Може и делко да е.Как разбра че не е делкото.Ако го прави когато колата е загряла вече може да е тръгнала бобината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

10x за инфото за алтернатора проверих го и лагерчето му е за смянар а за делкото маистора каза че си е наредлПП е не се знае колко е маистор!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ами я кажете какви трябва да са оборотите на студен двигател д13б2?щото някой път ми отива на 3000 и като подам няколко пъти леко газ на свободна пак до 1500-2000 докато загрее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ваййй 3000 оборота,много бе :) Тоест не знам , може да е нормално , ама дълбоко се съмнявам , ако не се лъжа на същата само че с 1.5 двигателя 1 000 1 500 оборота бяха нещо нормално,при джаза са 1000 , а при тойотката пак 1 200 1 500 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...