Jump to content
martintuning

Абитуриентски бал :)

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравайте колеги от Пловдив, а и не само от Пловдив!Искам да направя една изненада за абитуриентски бал на едно момиче(братовчедка).Та пускам тази тема не за базик а наистина ми трябват 2-3 Хонди Сивик 5 или 6 ген. ( хечбек или купе),ЦРХ или Делсол, които да притежават селския тунинг (Спортно гърне и генерация).За сега аз и мой приятел ( Сивик 5 хеч и Делсол ) сме вътре в кюпа :).Идеята ми е да не сме като моторите а да сме 5-6 хондички точулки :) да дигам гирлотия из Пловдивските улици, да направим един ескорт до хотела :) Бензина и (Бирата,Ракията,Уискито,Водката,Джина) от мене :) връщтаме се в рестуранта и ще почерпя за шоуто :). Става въпрос за Сряда 25 май ще доуточна часа утре (предполагам към 6/7 след обяд) :).Благодаря предварително и наистина не е базик.А и целия ресторант ще бъдат потресени от нашите зверове.Ако искате ми пишете на лично ако искате 0896 870 774 -> Стоян :)П.С. Поздрави и благодаря предварително

Редактирано от martintuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да взема на сестрата сивика ама спортното гърне го махнахме и не реве вече толкова много.Мога и да участвам с една тойота, ама и тя не е шумна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да се опитаме да заглушим моторите :) Наистина искам да се помоля за подкрепа от форума :);) пак после ще се пие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на 25 и аз ще карам братовчедката но не знам в кой хотел са, учи в музикалното.До колкото знам щели да се събират до даскалото им. Може да се засечем някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И мойта учи в музикалното айде напрао там да се съберем с Борко :)

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо взимаи на сестра ти сивика пак е хонда :) Борко аз викам да се чакаме ти с твойте хора пред музикалното ние от ресторанта ще дойдем другите 5-6 хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте при мен се променят нещата че братовчедката се организирала с някои колеги и не знам каква ще я вършат и аз няма да идвам.Пожелавам ви приятно изкарване.Щеше да е екстра да се слеем в колона ама няма да присъствам.Даже приех други оферти иначе щях да дойда за шоуто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

eee разочарован съм :(.Аиде бре колеги никой ли не му се праи шоу

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм в града за съжаление , сега видях иначе щяхме да дойдем

Редактирано от hondaraa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм в града за съжаление , сега видях иначе щяхме да дойдем

Хора ходите по 20 хонди на седмична среща в сряда и никои няма да ми напраи густото да дойде малко шоу да напраим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много навит за такива мероприятия но за съжаление съм много зает в събота ще съм кум на един наш колега и трябва да оправя още много неща иначе с удоволствие щях да се включа в групата.Даже се чудех как да ги наглася нещата че и братовчедката ми бе сервирала че иска да е карам ако се наложи, но се организирали с колеги и се отложи иначе щях да съм като линейка напред назад.Пожелавам ви приятно изкарване и да снимате да гледаме клипове Хайде колеги направете яко шоу из ПЛОВДИВ да видят как го правят ХОНДА ФЕНОВЕТЕ.:bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи някакви кординати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре до обяд ще знам със сигурност дали ще участвам, може да се наложи да взема малкия с мен, че жената май ще отсъства следобед.Сложи някакъв час и място за всеки случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска утре към 5:40 - 6:30 да е на лукойла на пещерско шусе срещу мега марина :) за сега там ще са 6 хонди аз 1 =7 :) и ако някои иска да заповяда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаайййййте, идвааааааааааамм. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че точно сега съм във форума...........Не можах ли да вляза 2 часа по рано......Утре-вдругиден няма ли някой друг Хонда-абитурент/ка под тепетата??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма вече :) Мерси много на тези който дойдоха:) бяхме 6 хонди стана яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега даи някакви снимки,да се порадваме и ние дето неможахме да доидем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега стана ли шоу както го планува? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...