Jump to content
Милен Цветков

Honda accord 2004 Счупена полуоска - помагайте :)

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги, снощи както тръгвах на първа (уви бях спрял системите :) ) предницата ми подскочи няколко пъти иии отпред в дясно се чу притропване и колата спря.

Веднага изключих от скорост и започнах да гледам какво е станало. Двигателя си работи, скоростите влизат, но забелязах че като вкарам на по висока предавка отпред в дясно се появява леко тропане.

След като днес вдигнах колата на рапатрак и я закарах до майстора (който ще я поеме понеделник в 8) ,продължих да гледам отдолу и забелязах, че дясната полуоска е счупена точно през средата (на лявата има някакъв гумен тампон или нещо за балансиране не съм сигурен). Каретата и маншоните са напълно здрави, но уви самата греда е счупена точно където е бил гуменият елемент и се вижда че явно е имало корозия, което е странно защото никъде другаде няма НО явно под гумата е имало.

Моля помагайте от къде да си намеря нова полуоска или пък, ако са прекалено скъпи да си намеря 2ра ръка ... 

Надявам се като я вдигнем цялата понеделник да не излезне нещо друго, но до колкото успях да се навирам под колата и да гледам само това забелязах като щета.

Скоростите влизаха, но явно цялото движение се прехвърля от диференциала към по-свободната гума - в случая счупената полуоска иии така.

Моля за съвети от къде да си взема.

Предварително благодаря колеги :)

 

Колата е Хонда Акорд - 2.4 - 2004г. седан (Type S)

Редактирано от Милен Цветков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...