Jump to content
eNigMa_

Джанти на 5-та седан

Recommended Posts

Колеги проблема  ми е следния , карам хондето с 16-ки джанти , предните са 7,5j ет21 а задните са 9j ет 25. Предните нямат никакъв проблем , задните обаче опират яко в калниците при някоя неравност или завой. Обмислям няколко варианта , единия е да сменя гумите които в момента са 225/40 с някои по тесни , като напирмер 215-205 или най крайния е 195 . Също така калниците ми не са рязани , не знам ако ги изрежа дали ще помогне. И последният ми вариант е по тесни гуми Стречнати и един кембър кит . Иска да попитам и вас за съвети . Благодаря предварително и Поздрави ! ! ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам нс 9J не е хубаво да се слага по-тесни гуми от 225, а за 195 и дума не може да става! Не ти препоръчвам стречнати гуми! Намери си джанти 7J, на тях може да слагаш - 195, 205 и може би 215. От какъв зор си сложил такива джанти?!?

Така купих колата , те бяха със 215/45 и не опираха . . Но си заминаха горките гуми :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако с 215 не опираt карай с тях. Въпреки че според мен 215 е по-добре да се карат на 8J.

И аз така мисля че са за 8j защото дори и 225 на тия 9-ки стоят разпънати . . Не знам какво ви е мнението за кембър кита :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как стоят 215-те :) 

post-23741-0-55065200-1429482181_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...