Jump to content
balinkata

Стрът бар, окачване, съединител,гарнитури 5,6ген,CRX

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пускам за продажба няколко неща които са ми излишни за момента, всички са нови и не са монтирани някой са отворени за да се проверят да ли отговарят на поръчаното. Цените на всичко са под тaзи на която съм ги плащал така че моля без несериозни предложения. Oт Пловдив съм  за страната Еконт. За връзка с мен 0894319722 или ЛС.

1.Оригинална разпънка  Става за всички 5,6 ген Сивик и дел-сол без значение от купето. Не ства на сивици с моно-инжекция и 6gen с D14 !

Цена:50лв

 

2.Съединител комплект  истинско Exedy(DAIKIN) made in Japan , комплект притискател ,феродо и аксиален лагер. Става за следните двигатели: D16Z6/7/9 , D16Y8 , D16W1/5 , D16V1 , D15B2/7 , D15Z3 , D14A2. 

Цена:220лв

 

3.Амортисьори газови Kayba Exell G предни и задни стават за всички Сивици и ЦРХ от 88-00год.

Цена: Предни-140лв/бр

Задни-120лв/бр

Комплект предни+задни-450лв

 

4.Тампони за задните носачи марка RBI единствените които си заслужават след оригиналните стават за Сивик-4,5,6ген. всички видове купета, CRX 2ген. , Del-Sol, CRV може би и други.

Цена:50ЛВ ЗА ДВАТА  (снимката е примерна )

 

5. Гарнитура капак клапани комплект с О пръстените за свещите и гумичките на болтовете  на Elring става за повечето D16, D15 и D14

Цена:30лв

 

6. Метална гарнитуира за глава Elring дебелина 0,7mm за D16Z6/7/9

Цена:60лв

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добавям два предни калника НОВИ за 5ген хеч/купе 100лв двата

Биелни, основни лагери NDC+сегменти RIK (за оригинално вграждане) за D16 и др. -200лв.

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпънки имам налични 4бр за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един съединител комплект Валео на 200мм цена 170лв нов неупотребяван !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя Exedy и амортисьорите продадени , разпънки останаха 2бр.Всички остнало налично.П.П Понеже няколко колеги ме питаха съединителя на Валео става за ej9,ek3,Eg3 и други с 200mm феродов диск .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...