Jump to content
Cyreon

Проблем със светлините на таблото

Recommended Posts

Koлеги,

 

за втори път я засичам да ми прави подобен номер. 

Преди беше по следния начин: спирам, гася, изваждам ключа и веднага ми светваше таблото.

Сега спирам, гася, вадя ключа, а таблото не свети.

Отварям вратата, свети лампата на вратата, но таблото не свети. Стоя отвън, няколко пъти повтарям упражнението "отвори-затвори" шофьорската врата и чак на третия път таблото светва. Значи нямам изгорели крушки. Много шантава история. Някой имал ли е подобен проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщал ли си внимание дали го прави в дъждовно време ? Според мен нещо някъде по инсталацията дава на късо , погледни кутията с бушоните да не би да е корозирало нещо. Под таблото ; светва, какво имаш предвид, че все едно си дал на контакт ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под табло имам предвид арматурното табло - всичко онуй което е пред очите ми - километраж, обороти, индикатори и т.н. Като отвориш вратата на колата, цялото арматурно табло светва - така трябва да бъде. Но при мен трябва 2-3 пъти да отворя и да затворя вратата, за да го направи това нещо. И не, няма връзка с времето дали е сухо или дъждовно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Провери си бутончето на вратата. На моето свалях гуменото калпаче и го пръсках с ВД40 миналата зима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си бутончето на вратата.

Няма бутонче. На Акорд 8 когато загасиш и извадиш ключа, таблото светва независимо дали вратата е отворена или затворена. Колега, провери първо бушоните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложих се. Посипвам си главата с пепел. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да огледаш и ключалката на самия ключ на волана, може нещо да се е задръстила. Ако е чистена колата отвътре и е пръскано с някакви препарати може да са замърсили нещо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...