Jump to content
bwhite

Няколко въпросчета за Акорд 7ма фейс

Recommended Posts

Здравейте, имам няколко въпросчета, отностно моя акорд:

1.Понеже е със светъл салон, следователно и колана ми е светъл, и вече доста се зацапа ( и почва и да заяжда), как се сваля, да го изпера или, ако някой знае друг начин ще се радвам да разбера?

 

2.Чел съм доста за камерите за задно виждане. Но не намирам това, което ме интересува. Затова ще питам пак. На фейслифта, знам че на навигацията има изведени букси за камера.. Но, когато закарах колата на майстори, които с това се знимават, ми казаха, че отзад ми липсвало няква си видео кутийка, която трябвало, за да се върже камера.. Та, дали е вярно това и ако е, от къде мога да си намеря тази джаджа, за да си вържа камера.... (?)

 

Благодаря, предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Никаква видео кутийка не е нужда, ако колата ти е фейслифт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще се радвам ако споделиш повече за процедурата по инсталацията на камера при facelift, в случай, че ти се отдаде възможност. Аз също се услушвам по темата, но още не знам нито коя е буксата, нито дали са изведени всички кабели нужни само да монтирам и да тръгне, нито къде да видя дали са изведени (в случай, че са). Търся нещо от сорта на снимки/клипове или поне свястно описание, за да не къртя на сляпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На няколко пъти в други теми съм давал такава информация, дори с подробности. Посочвал съм и доказано добре работещ и евтин модел на камера за Акорд седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, моделите и аз ги открих по други теми тук. Буксите са проблема в случая и къде са изведени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На гърба на двд устройството има една 7 пинова букса. Това е. Потърси в темата за навигации за точния опис на тези 7 пина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, някой знае ли къде, в Стара Загора има сервиз, който да ми свърши работа? Защото ходих в оторизиран сервиз на Пайнер, където слагат камери и там ми казаха за тази кутийка.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...