Jump to content

Recommended Posts

Бях в сервиза на 11.08.2016 (Бургас-Русе-Бургас ;) ), за карта на моя ГИ. Бранко (Markony) се занимава с мен 5 часа!. Много съм доволен от професионално свършената работа по настройката и диагностицирането на възможен проблем, което продължи на лични, с нагледни материали по темата още няколко дни! Какво повече, човекът знае какво прави.

 

П.П. Тия дни ще разглобя редуктора да го изчистя.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще си копирам поста от другата тема, защото мнението ми е без промяна:

 

"Да напиша и аз два реда. Няколко месеца проучвах и разпитвах относно газифицирането на този автомобил. Седем години преди това карах само дизели и бях малко изостанал с информацията. Ходих при знайни и незнайни, официални и „гаражни“ сервизи, нито разстоянието беше фактор, нито пък се бях спрял на определена марка. Няма да навлизам в детайли къде и на какви хора попаднах – от такива които те гледат като ходещ банкомат, до такива които ги мързи да дишат, разбиращи от всичко и тн., иначе от представителството на една от най-големите марки на пазара, „под масата“ ме посъветваха да търся и монтирам именно марката с която Бранко работи на този мотор – прави им чест, защото почти бях решил, че ще монтирам при тях.

 

След като се свързах с него и след няколко десетки въпроса на които се отговаряше търпеливо и детайлно просто реших, че това е човека. Разбрахме се за дата, дойде взе колата и ми остави неговата. Постоянно ме държеше в течение по телефона как, кое, защо така а не така, как е най-добре, защо е най-добре, снимки, консултации, какво е най-подходящо, съвети и доста допълнителни неща които изобщо нямат общо с газифицирането, внимание към детайла и отношение все едно колата е негова. Нито за момент не съжалих, че му се доверих. Като отвориш предния капак ако не се загледаш внимателно, може и да пропуснеш, че има някаква „афтърмаркет“ интервенция – всичко е прибрано, скрито и спретнато. Личи си че е работено с желание и разум а и от човек който обича марката."

 

И ще добавя, че вече имам изминати безпроблемни почти 10 000 км на газ. Никакви проблеми с нищо. Разхода ми се движи около 9-10 л./100 км средно. Правил съм го и 8 качвал съм и над 12.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 глас и от мен за Бранича. Въпреки че съм първата му "седмица" с К24А3 за монтаж на ГИ се справи перфектно. Споделям мнението на колегата frizzante, че при монтажа на уредбата, на която присъствах от край до край (по мое желание и предложение на Бранко) ми се отговори на n брой въпроси, половината от които изникващи и спонтанно и несвързани с газови уредби. Чест и почит на човека, другото ще го изпием:)

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се повторя малко с неща, които съм ги писал в друга тема, но добрите му качества като майстор се допълват от други добри, чисто човешки качества, което е рядко срещана комбинация :)

Историята: без да се познаваме капарира за мен автомобил, уреди нещата с автокъщата, за да ме улеснят максимално като пристигна в Русе. Забира ни от автогарата, разхожда ни по банки, Еконт-и и прочее...

 

Предупреждение за посещаващите сервиза на място: въоръжете се с търпение, защото няма да ви пусне да си тръгнете, докато не е абсолютно убеден, че колата е годна за път!

Диагностика до дупка, всяко нещо се коментира и обяснява, съгласува.

А на изпроводяк ми регулира и фаровете!

И съпортът след ремонта също е прекрасен, винаги е насреща!

 

А да, зарадвайте го с нещо с висок градус :D

 

ПП. Ако до всеки Markony застане поне още един... Тогава, тогава ... :)

Жив и здрав и да намалиш цигарите :D

  • Харесвам 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично не се познаваме нито съм му ползвал услугите , но това не беше проблем да му задам голям брой въпроси относно моята кола на които отговори изключително изчерпателно.Много коректен и готин човек.Само мога да съжалявам , че не си правих колата при него.Но здраве да е следващата.Горещо го препоръчвам , няма какво да се чудите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автентично и ретро..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда! А на вкус как е?....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей шушето е яко, етикета -тоже, дано и плацикащото се вътре прай синжир! Сега остава и някой да ти насее "маркови" или Маркони краставички. :) Даже снимката е с реалната локация, само дето Сивичето вече не стои там.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес използвах услугите на Markony и има +1 глас и от мен. Супер професионално и човешко отношение.Респект.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко късно, ама +1 и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От ноември е сложено газовото при него и абсолютно никакви забележки, поне на мен като шофьор без особени технически познания ми харесва (разход-10 лв /100км смесен, 350км извън градско 35л. газ при  скорост 140-160км с климатик, Бургас-Пловдив) даже при вдигнат капак е трудно да се разбере, че има ГУ всичко е прибрано и изглежда професионално направено. Колата е Акорд (2003-2005) 2.4 Ivtec. Голям пич и перфектционист!

Редактирано от stamatov
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали все още работи Markony's Garage?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се да не вдигне телефона, или да не е в "леговището си", но си е жив и здрав. Бъди по-настоятелен.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизирах колата при  Markony. Хм.............много интересно преживяване. Впечатлен съм. Много харизматичен и завладяващ. При всички случаи получих повече от колкото платих. На Markony  и "неговия" моряк пожелавам здраве и благословения.  

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата питане, но все пак - Маркони занимава ли се с други автомобили извън Хонда, да речем с ВАГ групата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за всякакви други операции е така. Когато човек си разбира от работата и обича нея и клиентите си (потенциални приятели), нещата стигат до ... записване за седмици напред.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Няколко дена звъня на посочения телефон от Маркони, но нито вдига, нито ми връща обаждане...исках да приказвам с него като бъдещ клиент за монтаж на ГИ, но няма връзка...някой нещо да знае?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 седмици го търси. Почивка е след натовареното лято.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 20 часа, docev написа:

След 2 седмици го търси. Почивка е след натовареното лято.

Е нали за това са телефоните?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има значение, но може да пробваш и на лично. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Аз писах на лични миналата седмица и човека ми отговори че е в отпуск

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука нета е "божа работа".На 4.10 се прибирам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

искам да изкажа адмирации към работата и отношението на Бранко.

След дълго лутане по темата - "Дзен и изкуството на настройване на газова уредба",  успях да се срещна с точният човек.

Единственият негативизъм е че трябваше да измина 100 000 км преди да разбера че автомобилът ми може да се движи по един много по-добър начин.

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Хмм.. не знам от кое по точно да започна.. Както всички колеги от много питане и лутане останах с доста добри впечатления за Бранко ии реших да му се доверя. Изключително съм доволен от работата която свърши по колата ми! Газовото така е монтирано, че все едно няма такова, всичко е добре прибрано и изпипано точно както трябва, все едно я слага на неговата кола. Правихме настройка толкова време, колкото беше нужно за да стане всичко както трябва. Абе с една дума ПЕРФЕКТНО! Колата се държи чудесно, няма разлика от газ и бензин, разхода също е повече от добър. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоция до изчерпване на количествата .Хидравлична течност Honda PSF 1л. =20 лв .Рaзполагам с 60 литра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има още ще си взема, не че ми трябва но да има. Ще питам и приятели за да вземем повече. Пиши колко имаш, Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Ultimate 0W-20 .Разполагам с варел 60 л. Цена на дребно 18 лв/л , за количества отстъпки.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 10 ,купили наливно масло над 100 лв получават подарък-камбана ,лята-алуминиева за бензинов маслен филтър. 

HTB1m3hQaZ_vK1RkSmRyq6xwupXa2.jpg

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, да ти се намира 5W30 за D17A2 двигател и Има ли още във варела със хидравличното масло? Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...