Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Здравеите господа от скоро съм регистриран в този форум, но следя развитието му от година и малко:) интересува ме: посещават ли го хора от Враца и дали ще може да си организираме една среща както го правят феновете и в другите градове. :) нека пишат всички врачани:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врачани има (поне това което съм гледала като инфо под аватара)сега ще те надушат и ще сформирате среща! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Има... Ники, викат му Калмара, много известен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

ААААААААААААААААААААААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се, че има! Само че са се пръснали из страната! Дайте да мислиме нещо! :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се, че има! Само че са се пръснали из страната! Дайте да мислиме нещо! :):(

а ти фани си разреши личните и дай да се разберем с теб нещо да се видим ? как ти беше телефона викаш викаш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara
Отговорено (Редактирано)

Има... Ники, викат му Калмара, много известен :)

Деееееее, стига де, како, ти па ме изкара ... :( За среща ... няма лошо, навит съм - но ме съмнява че ще се съберем кой знае колко хора... :)п.п. Колега ... в профила ти пише че караш CRX ... във враца 2ген има много малко, аз лично в движение из уллиците съм виждал точно два ... сив и червен, има и няколко дел сол'а ... ти какво караш? :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

Ако се събирате ще дойда и аз. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивия е моя а червения е на мои много добър приятел които работи в София;) казваите кой ден и към колко часа и ще се срещнем някаде може на ОМВ Враца, може и вие да дадете предложения;) аз през седмицата съм свободен всяка вечер след 6, събота и неделя съм си почти винаги във Враца, така че даите предложения;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Абе тоя сивия го виждам постояно на излизане от Враца в посока Оряхово отляво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov
Отговорено (Редактирано)

Да поразбуня малко духовете и аз!Yajo е нов,обаче е много зарибен.Скоро ще кара най-бързата Хонда във Врачанска околия ;);)

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте аз живея в софия но съм от вършец и всяка събота и неделя съм там,така че можем да направим някаква сбирка на хондите в региона;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе тоя сивия го виждам постояно на излизане от Враца в посока Оряхово отляво.

Точно за това попитах ... че там ъъ аз таковата - изпращам една 'позната' от време на време ;) и съм го виждал много често паркиран при 42 блок ли беше кой беше ... не знъм го тоя комплекс ми е като друг град. Пада се тоооочно на края на комплекса и в началото на Оряховско шосе... ;)Аз съм 100% навит за срещичка, ако ОМВ ни е малко може и на Лукойл, или някое друго широчко местенце да си намерим, зависи колко коли се съберат. ;) Аз съм свободен всеки ден след 17ч. и според мен ще е по-добре да е уикенда ... ще го измислим. Важното е че започнахме да се събираме по-ентусиазирано ... не е както преди мъртвешка тишина. ;)п.п. Бате Бойко ... ти добре ми каза топ сикрет, ама аз баш за него се съмнявах че ще прави тази дивотия ! ;) Пу си заплювам кръгче когато е готова ... ако ще и от дясно да съм !! ;)п.п.2 А колегата със зеления прелюд вчера го мярках спрял покрай ДНА ... там някъде из околията ли бачкаш ? ;) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз същио съм от Враца и макар ,че си продадох Сивика ще дойда на срещата :) Има ли някой колега с Акорд да ме врътне едно кръгче защото съм замислил да си взимам някаВ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ страхотно радвам се че има съмишленици:) направо супер;) ами остава да рещим деня ако искате може да е тази неделя примерно 21 на лукоил? ако сте навити кажете! ако ли не ще го оставим за друг ден който вие прецените;) иначе моята хонделка си стои през деня паркирана на паркинга на изхода на враца по оряховско но аз живея в 43-ти блок ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе kalmara ти птиятелио с какво вършееш из града? може да сме се засичали щом оставяш твоите познати около моето блокче:) може и с мнозина от ваз да се познаваме, аз за това и искам да направим такава срещичка, а и за в бъдеще може да сме си полезни все пак няма само аз да си правя хонделката що годе бързичка бих помогнал на всеки един, само и само да се развива марката в града;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

дайте идея , аз съм след понеделник натам цялата седмица свободен може се засечем с някой "kalmara" организивай ги тия братя и аз да те взема от некаде и да се видим с тях :) оферта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами става след понеделник, примерно във вторник 20 или 21 часа на лукоил или на ОМВ вие преценете аз съм на линия:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yajo,слагай на лилавата Корса едни лепенки Тайп Р и Муген и ги разбий тез Хондаджии на срещата.А сега съвсем сериозно-стягайте се и си правете организацията.Вярвам сте сериозни момчета и ще направите много готини срещи.Ще се сдобиете с нови приятели и много положителни емоции.Справка:Виж снимките от първата месечна среща в Шумен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yojo

айде драсни ми един телефон и ще ти дрънна вторник , сряда и ще се разберем нещо , на lukoil е по добре ,че на OMV са некви темерути

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен. И аз като Яжо следа форума от давна и съм новичак. Но съм ЛЮТ ФЕН НА ХОНДА няма друга марка кола за мен :bow: . Така че за среща съм готов винаги. Само да се разберем кога и каде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре , "yojo" аз ще ти звънна се разберем в вторник ако съм свободен ти сабери таифата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок :bow: ами тайфата ще трябва да прочете и тук:bow: е поне тези които писаха по темата де, че ще се организираме за вторник. аз ще взема още един двама приятели с мен, естествено и те са фенове на марката така че ще спретнем нещичко:bow: надявам се че ще се получи:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яжо за корсата ще ти дам моито сарце след като го сменим :bow: Ама на ХЛОПЕЛ няма смисал да се захабява такъв двигател тои си е само за Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ако наистина сте навити и се съберем минимум 5 човека ... става ! Събота или неделя е супер, ако искате мога да ви се явя като организатор ... ама требва да му измислите неква работа ?? :bow: Мястото значи остава лукойл щом имаме 2 гласа за него и един отрицателен за ОМВ. :bow:Моля който ще идва да ме потърси на лично със име и телефон, да ви запиша та после ако има някой недоразбрал да се доуговаряме ... или знам ли. :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз мисля че събота или недяля ще е по-добре. Щот ако има врачани хондаджи които не са в града събота или неделя ще са тука и ще можем да се съберем повечко хора и ще е по интересно.

Редактирано от maniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме няма в събота и неделя , затова искаш да е през седмицата но ако искате се сабирайте пък после може се засичаме изграда и да се видим :) иначе ако остане за вторник , сряда ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре момчета Вторник 20 часа на лукоил ок?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци аз бях малко на разпивка тези дни за вторник не сте забравили нали?:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван ли с авточастите? аз щях да му се обадя по късно но ти ме изпревари:lol: хеи наистина да не забравите за довечера аз ще съм на линия и още двама мой приятели :) до довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата вчера мина доста добре събрахме се десетина човека, с повечето се познавахме но стана хубава среща наи ме зарадва факта че всичките момчета са много грамотни хора което е супер :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама ние т'ва отдавна сме го установили ... ВСИЧКИ хондаджии са точни хора... :dry:Викам другата седмица пак, а? :ranting: Барабар Петко с мъжете - кат сме почнали на срещи направо да ги прайме като хората... :angry:п.п. Абе то май само ние си пишеме у тая тема, а ... :thumbs1:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ние т'ва отдавна сме го установили ... ВСИЧКИ хондаджии са точни хора... :PВикам другата седмица пак, а? :ranting: Барабар Петко с мъжете - кат сме почнали на срещи направо да ги прайме като хората... :Dп.п. Абе то май само ние си пишеме у тая тема, а ... :thumbs1:

Ц - Ц - Ц! Даа му се невиди! Най - накрая да се организира нещо, а мене да ме няма! :angry: Сори ама аз съм си по село - правя ремонти! Ако стане редовно мероприятие, като се прибера на Враца ще съм там винаги! Аааа дано! :dry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане редовно, то нали зависи от нас самите. И на мен ми хареса срещата. Другата седмица пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

дааа другата седмица може пак да е във вторник на същото място, но да се съберем по от рано че да имаме повече време :P иначе бат ви Yajo си взе новото сърчице :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааааааааааа...............!Днес пътувах от Шумен до Враца в двумоторния Мерцедес 124-ка,като задния му двигател скоро ще бъде имплантиран в на Явор Рекса.Успех,братле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Яжо да си го караш със здраве и много безавариини километри.Да направиме пак една среща във Вторник в 7:30 на лукоил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

Марто двумоторен ама нещо не му се включваше витека на задния мотор:) ха шегувам се ми да се надявам че всичко ще е наред от тук нататак. ще трябват още някои нещица по моторетката да се саберт преди да почнем суапчето, но да се надявам че всичко ще мине добре:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yajo чакам да видя много много бързия CRX :) . Утре ще се събираме ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...