Jump to content
Pretorian

Сервиз Бултрако

Recommended Posts

Здравейте,

Гледам в бултрако са пуснали някаква "прИмоция"  за сервизно обслужване - http://www.honda.bg/service.php

Някой възпозвал ли си е от това и да си каже мнението. Че на мойта таратайка и е време за обслужване и т.н и не знам дали да ходя при тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз писах в темата за маслата, но ще драсна два реда и тук. Доволен съм от услугата. Маслото е оригинално на Хонда, масленият филтър е синият. От прегледа ми казаха, че свещите и едни тампони са за смяна и така и беше, проверих ги след това лично. Виенето от лагера на първичният вал на скоростната кутия го объркаха с виене от аксиален лагер. Автомивката беше безплатна. Накрая обаче цената беше 99,28лв, а не както ми обявиха по телефона - 79лв.
Посещението ми беше в София - Ботевградско шосе, за който сервиз аз имам добри впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених масло 10/40 с филтър,пълен преглед на ходова част и течности,плюс регулиране на фарове и замерване на акумулатора за 75,60 с ДДС.За мен това е много добре,защото всичко е оригинално,а само филтъра е 20лв.от магазина им, маслото 33лв.с ДДС за литър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък за масло , маслен филтър, спирачна течност, масло в скоростната кутия и прегледа си ме обрулиха 330 лева. Иначе всичко в обслужването е по европейски. Кафенце, безплатен WiiFi, и т.н. Общо взето отстъпката за маслото и филтъра е меко казано символична 5%. Маслото е 5W-40. Филтара е новия на Фрам и при него отстъпката е 5%. Питах ги , защото в брошурата пишеше, че за мойта кола смяна на масло и филтър е 72 лева(става въпрос за Сивик 7-ма) и те ми казаха , че това е с 10W-40 масло цена, не знам дали някой си кара колата с полусинтетика, ама аз не.

Всичко е реклама и мен ме подлъгаха малко с тази цена. Мислих и горивния да сменям, ама питах за него щото в брошурата пишеше че е 120 лева с труда , ма се оказа че е 190 :punch:  и леко се отказах.

Лошото е , че единия амортисьор е изтекъл и сега трябва да ходя да ги тествам. То е ясно, че ще се сменят ама да видим кога ще е, защото за сега нищо не се усеща при каране. Някой да знае свесен стенд за амортисьори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А талон за 15% отстъпка на части дадоха ли?

На мен миналия път ми дадоха и с него си купих доста части за мен и брат ми!

Мнението ми за този на Ботевградско  е добро!

Редактирано от bigmo6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и аз преди два месеца във Варненското Бултрако. Предварително се обадих по телефона да ми кажат ТОЧНА цена за услугата, че при мен литъра е 30 лв... Направиха оглед на колата, софт. диагностика, погледнаха ми всички филтри. А платих реално смяна на масло с филтъра,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесах една Хонда Сивик 8-ма генерация от Горубляне. Кое е най-читавия сервиз където мога да я погледна? Колко долу горе актуалната цена за кола края на 2008, 1.8 бензин, стъклен покрив и почти всички екстри без подгряване на седалките и навигация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да я закараш на преглед в сервиз Юби Ко, който също е в горубляне и е официален на марката и няма да ти вземат много за пълна диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли мнение за ogledi.com. Читави ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...