Jump to content
nasko.v.

Civic 2008 превъртяха ми километража, как да го върна?

Recommended Posts

Привет колеги! Извинявам се ако повдигам спомената тема, но доста се рових във форума и не открих нищо конкретно! Наскоро си купих Хонда 2008 г. страшно я харесвам . Онзи ден, отидох на компютърна диагностика ( уж по "препоръка") , да съм спокоен в състоянието на колата , но този "НЕКАДЪРНИК" за пръв път правише такава операция. Първо нещо обърка и ми светнаха всички лампи по таблото ( това въобще не ме притесни толкова ) от колкото факта, че от 80 000 км стана на 250 000 Публикувано изображение!! :o:blink::yawn: ПОБЕСНЯХ Публикувано изображение:ranting: Прословутото момче страшно се притесни оправи лампичките, но километрите не успяПубликувано изображение Опита се да се извини, но не бях склонен да го изслушам. Моля помогнете ми - къде мога да си върна старото полужение на автомобила (някое момче, майстор или сервиз, които да разбират повече от този ) , в момента ме побърква и имам чувството, че карам такси на 20 години! Предварително ви благодаряПубликувано изображение

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От личен опит - в София сервиз на Хонда само тук:http://forums.hondab...showtopic=12278 Редактирано от archer
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре в официалния сервиз на Хонда или в Ю Би Ко. Там би трябвало да имат техниката и знанията за по-новите автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От личен опит - в София сервиз на Хонда само тук:http://forums.hondab...showtopic=12278
И аз ти препоръчвам да отидеш, където колегата те е насочил, НО се обади предварително за да си запазиш час.Добре е също да споменеш къде са ти "врътнали" километража, за да се знае...
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или как да върна километража на един леген за продаване?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е вариант....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто момчето без да иска ти е върнал реалните километри :blink:;) Помисли малко, не ти ли е чудно как така изведнъж се появяват 250 хил.км. ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли и аз така си помислих.Ако са я върнали само в таблото , ECU-то при ровенето да е върнало старите.Аз съм правил резервен ключ на БМВ 3 2002г на което на таблото пише 240000 а в ключа и имобилайзера 655000

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си помислих, но едва ли на колегата ще му е приятна такава теория та си затраях. Иначе по другите форуми има такива случаи и точно това е реалността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Реалноста е следната пишете по темата и помагате на човека !!! А на колко реални км. е колата само стари баби знаят !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си ти продавача че се засягаш?Както и да е , шегата на страна. Според мен може и да не се оправи.( Може но който го е връщал назад или друг такъв срещу заплащане.)Преглътни го и карай напред. Не те бърка на колко е колата.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тия 99% Хонди в България не са читави ли, Омбре? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представи си 2 стари Хонди на по 80хил километра. На едната като се махне модчето показва 180хил, а другата 280 - ти не би ли предпочел да знаеш преди да си купиш? Аз лично бих отишъл при Омбре да проверя. От друга страна всички знаем, че една кола може да се съсипе само за 80хил (реални) или по-малко, а друга да си е в много добро състояние към 200 хил...Все пак предполагам в сервиза се прави цялостен оглед на Хонделката, не само циферблата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тия 99% Хонди в България не са читави ли, Омбре? :rolleyes:

Идеята е да знае новия собственик ИСТИНАТА,независимо каква е тя и сам да реши дали да се мята на коня.П.П. Днес визираната кола беше при мен.Купиха я.Без оглед.Без притеснение.На 249670 км. си е.2008 година.Свети "чека" за дребен проблем,но с километрите е правен опит за замаскиране.А Вие пак си пишете........Черна,добре изглеждаща,с протъркана тапицерия като за 200+ хиляди.(не се споменава модел,както в началото на темата).Пред очите ми много тарикати са "гризвали дървото".Просто не си признават,защото преди това са писали "умни" неща тук.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази врътка с километрите може ли да се прави и на 7 генерация? Или става въпорс само за 8 генерация сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази врътка с километрите може ли да се прави и на 7 генерация? Или става въпорс само за 8 генерация сивик.

Предполагам, щом става на новата значи ще има начин и за по-старата. Аз срещу 50 кинта си реших "проблема" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...