Jump to content
Guest sashomf

Относно Хонда Сивик 2007г. 1,8 140к.с. автоматик

Recommended Posts

Guest sashomf

Здравейте колеги.Първо да кажа че съм новобранец при вас и съм член на друг форум,но от известно време съм полудял да купувам въпросния автомобил.Има неща който ме притесняват и бих искал да науча вашето мнение за това.Колата която искам е Сивик седан и е внос от САЩ.Има я в Мобилето а и в магазина на Хонда но там е по-скъпа.Трябва ли да се притеснявам че е от САЩ.Колата е минала Технотест и е с бг регистрация.Друго нещо - бензин е.До момента карам ТДИ което се отличава с голям въртящ момент и нисък разход на гориво.Дали това че колата е автоматик няма да я направи мудна при изпреварване да кажем.И друго - скоростите и колко са 4 или 5.Ако са 4 може ли да се очаква много висок разход на гориво в града и извън него.Обичам да карам бързо и да изпреварвам дали ще е като ТДИ-то.Изобщо всякаква информация ще ми е полезна.

Това е модела

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

ходи на тест драйв в хонда, каквото и да ти разказваме...друго си е да пробваш саммен лично ми беше достатъчно едно кръгче с първата ми хонда, даже не я карах аз, ама така са сектантитеза теб май ще е достатъчно да седнеш вътре щом си свикнал с народната колаа пък ако много те кефи как невероятно набира TDI то не виждам причина да го сменяш :(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя сравнен със стария 2.0 vtec K20A

Публикувано изображение

110-112 коня на колелата и над 110нм от 3000 до 6500 оборота при автоматика, твърди се че 5ат е много по-добър от старите 4ат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за изчерпателната информация и линковете.А на колегата който пита дали ги предлагат на бг пазара само да кажа че лично я видях в шоу рума в Пловдив

Редактирано от sashomf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...