Jump to content
CLERO

обороти

Recommended Posts

здравейте пичове имам сивик D15Z1 vtec-e интетесува ме на колко точно (+,-100rpm) бие прекасвача и ще имали полужителен ефект при гонка ако го вдигнем малко щото според оборотомера сега бие на 6700 а като гледам повечето хонди са от 7300 нагоре и да ми кажете кво мога да си пипна по колата по евтино така че да се поразварви малко щото един с голф 3 1.9турбо печка 90коня с чип каза че щял да ме окъпи много тиа хонди неможели да стъпят на малкия пръст на тди то му и изкам да битна бабичката малко че да му затворя остата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти ми такова мамата с точно две изречения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

други мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да чуеш,че ще биеш Голфа ли :D Ако искаш бегачка,да не си взимал d15z1,той е за икономия.Абе защо на моя d15z3 прекъсвача ми е на 6200-6300 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо не изкам да ЧУЯ че ще бия голфа изкам да знам кво да направя за да дам малко живот на колата за да го бия второ не съм си я копувал аз а ми е подарък а бих си взел b16a2 и трето и аз тва се питам защо моя прекъсвач на място в движение няма значение ми е на 6500 а на един приятел с същия двигател е на 7200

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят д15з6 прекъсва на 7200 rpm. Според кратката справка която направих из нетя пише, че прекъсвача на д15з1 е около 6000-6200 rmp. Сега не знам дали това е така и дали твоят е наред или не.

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря очаквам още някои колега да се произнесе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Radoslav ти е отговорил достатъчно кратко, че да се ориентираш на къде си тръгнал и къде няма да стигнеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и на 12000 оборота да бутнеш прекъсвача, ефект няма да видиш никакъв! Икономика е предвиден за нисък разход на гориво и нищо повече, кутията е ултра дълга.Ако искаш бегачка поседни, попрочети из форума, гледай клипчета, надъхай се, продай икономика, вземи витек-Нон-Е и чак тогава минавай голфове, и разни други бегачки, дето хондата не можела да им стъпи на малкия пръст!п.п. Дай го тоя с голфа да види колко е спрял примерно с коя да е друга хонда, само да не е икономик!Успех! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесния начин да развалиш тоя хубав икономик и да стане малко по брЪз е да му сложиш всмукател от Д16З6 за около 100-тина лв и да му накъсиш кутията,което май ще ти излезе даже доста повече....Няма евтино,с пръцкане боя не става....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен една генерацийка да си спретнеш, ама тръбите + работата + един хубав изпускателен колектор ти стъпват 300+ лв. (което поне за мен дори не е евтино) а ефекта едва ли ще е толкова голям за да биеш дизела. Съветвам те да не набиваш пари в икономик и да послушаш колегите, изказали се до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен заради един (да не казвам какъв) :rolleyes: Голф не си заслужава да си разваляш икономичната кола.Все пак една по къса скоростна кутия може да ти хареса на теб (изключваме Голфа от сметките).И щом е подарък нали знаеш, че на "харизан кон зъбите не се гледат". Покарай сега пък като събереш пари, ще подариш тази на някоя мадама и ще си вземеш Б-серия и чак тогава може да се надхващате с голфаджията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако не беше Б серия кво щея да праят :D икономиците .Малее от тоя голф моо очаквате и много и нищо ;) .А икономика мосе разбъзга не толко болка .кутийка ,колекторче ,генерацийка, филУр ,некакво чипче .Инакрая нищо на лице :lol: за една колица дет върви повече и харчи по малко .Съдба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе аз тая кола си я карам вече 3 години да добре ми е че гори малко върви прилично ма ме дразни тва щото повечето ми познати съдят по мойда за всички хонди а пък и голф голф бе хора голф и то печка и тоя мноо се е надъхал че няма кои да го спре в тоя клас кола и само ми пали фитилите не ме разбираите погрешно не очаквах икономика чак толкова да не може да се бута пък дето викате за кутия от д15б2 не е ли доста по къса няма ли да има полужителен ефект :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де Фен ама нали условието е евтино да се направи нещо за да бие голфа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 кутия никакъФ.Д16з6 па моо си малко по доволен .Ефтино ма мноо пъти няма как кат няма мая :( ,дано ме разберете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добра работа ще ти свърши кутия от фейслифтова д13-ка. Ама е цифра както кутията, така и работата покрай нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе заеби го голфаджията.Карай си колата и си свиркай. Трябва да я построиш наново, за да ти е леко. Е има много мъртъвци точно от тия голфове, но някой да с пипана електроника и са на 110, 130 коня. Там вече е тегаво. Ония щом ти се дуе значи е барана. Инче заводски са куци коне. По-добре вместо за тюнинг си дай парите за газов инжекцион и после се вози тотално за безпари, отколкото да разваляш колата. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно от тва бегачка няма да стане ще се зима EK4 то се е видело сега да по изкилифинчим темата иман ли шанс поне малко срещо гоуфу щото съм се пускал с рено меган кабрио 2.0 нз колко коня е много го откъсвам направо го правя на крив на къси отсечки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:c3e278c752Печка 1.9 и ББББ18ка напипана бе те и двете са бая напипани ............ :( :( :(

сори немога да.вида клипа че гсм ма няма флаш пеар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаш шанс :rolleyes: да го биеш след време по изминати километри с твоя двигател.Твоя човек ако е със стокова турбинка и от 90 коня го е чипнал на 110, че и нагоре и се пуска по гонки има реален шанс да и види сметката.Понеже един френд тука ми обеснява, че тея от 110 коня нагоре били с турбина с променлива геометрия .На него му беше бръмнала мухата да си чипосва Сеата със същия мотор който е на Голфа( 90 коня), но после се поразчел из голфаджийските среди и форуми и се отказа и сега кара един не бърз, но поне здрав дизел.Голфа едва ли ще го биеш с тоя въртящ момент който развива и както каза е чипосван впоследствие (не се знае колко).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са прави, послушай ги. Лично мен едно венто тди без чип, но с копче да лъже компютъра, че е студена ме дръпна сериозно:blink:. Документирано е.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръпнало е d15b7цата аз съм виждал стоково b7 да побърква 318is 140hp егати тди то :) ще върва.да му сипа вода в нафтата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи като се постопли го нареждай тоя с голфа, може само да се надува, опитай, нищо не губиш!При гонка шанс винаги има, дори опонента ти да е с много по-мощна кола, я предавка ще изтърве, я друго нещо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да прескоча да го видя този гоуф :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо Милене ти поне си на близо винаги може да го окъпиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега с мен лично се опита един голф 2.0 GTI 150 коне да ме къса ама нещо се осра при положение че съм с D16z7 стоков

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега забравих да спомена че съм наказвал и volvo s60 бях му на задната броня 2км и се отказа и също так BMW X5 стария на излизане от софия по същия начин на бронята с километри с с скорост над 180км така че из предвид техните коне ги наказах яко :D

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че си опасен на пътя нищо друго не си доказал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...