Jump to content
ivopifeca

Акорд 91 година покупка

Recommended Posts

Здравейте вчера гледах автомобила и ми хареса.Искам да ви попитам как е този модел откъм поддръжка,намират ли се части и т.н.Гледам че почти не се срещат.Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За части не знам, обаче това е една от най-здравите генерации на Акорд. В Америка няколко хора точно с този Акорд минаха 1 000 000 мили (1 600 000 км). Има и специален сайт за един Джо, дето му подаряват чисто нов Акорд. Видео тук:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bt7RgAE4zyk&t=3s

Редактирано от Cyreon
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,за здрав да,но все пак все ще се наложи да се поправя...Затова питам-с карбуратор е мотора,човека каза че е сменявал и някакъв семеринг на делкото...Запознати ли сте с тези неща?Аз съм невеж с Хонда,карам по принцип Алфа ромео,доскоро от онези старите,отскоро тези с предно предаване,Хондата ще бъде за жена ми,понеже смятам че е по здрав автомобил за човек който почти не може да кара,мерси предварително за компетентните отговори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще се кара от жена, защо не помислиш за Хонда Джаз?! По-компактна е. Джазките оглавяват класациите за икономичност и надеждност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намират се части аз карам трета генерация 86-89 също карбуратор вече 12 години на 342 000 км ,ремък ролка 70-90лв водна помпа (с чугунени лопатки) 60-80 гарнитура на глава 40-50 шарнири задни 20-30 каре външно 45-80 носач горен 50-70 палец 5-10 капачка 10-25 свещи 20-30 филтър въздушен 15-25 маслен 8-15 термостат 15-30 гърне задно 60-80 това съм сменял през годините за моделите от 86-89 и 89-91 частите са почти еднакви .Колата се държи много добре на пътя ,вози страхотно .Единствения голям проблем е ръждата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...