Jump to content
e4omir

Смяна на текстилния салон Акорд фейс

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Мисля си да сменя сегашния ми текстилен салон на Акорда с полу-кожения такъв от модела. Проблема заради който пускам и темата е, че моят е с ел. седалки с подгряване, а салона който ще взема е без подгрев и без ел. Ясно е, че предните седалки могат да се „съблекат“ и да се сложат върху основата на моите за да си останат ел, но чуденето ми е как се процедира с подгрева. Питам, защото прегледах доста обяви и никъде не мога да видя подгряване на полу-кожения салон (за текстилния и пълната кожа има, но за полукожата не). Може да НЕ е възможно заради материята, която е в средата (алкантара и както там е известна) или пък да е възможно, но никога да не е предлагано като опция при покупка. Благодаря предварително на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за линка колега. То е ясно, че няма невъзможни неща в днешно време. Моето притеснение е, ако се наложи някакво преправяне на седалките с цел да се прехвърлят тези нагреватели (да кажем, че нямам нужните технически способности). В смисъл, самите стокови нагреватели могат ли лесно да се преместят или са част от сегашната ми тапицерия? Не знам дори дали успявам да обясня добре това което питам J Да видим дали някой колега не си е добавял тази екстра на кола без подгрев и да сподели опит. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За шофьорската седалка: номер №23 Honda 81534-SEA-G51
гръб  номер №19Honda 81524-SEA-J51 ,това са парт.номерата   

post-6073-0-54115900-1510582773_thumb.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...