Jump to content
FuckHonda

Малко инфо за един лагер

Recommended Posts

Здравейте, интересува ме сменя ли се лагера на хидравличната помпа на Д серия Сивик, че моя чатка от неправилно натегнат ремък? Ако се сменя ква е процедурата: разглобявам, вадя лагера, отивам в магазин за лагери и търсят същия диаметър вътрешен и външен. Има ли значение, ако си купя лагер новия да не е предвиден за високо натоварване и да пре*бе цялата помпа нещо? Къде във Варна ми препоръчвате да отида за лагер?Вариан 2 да не се сменя, да си търся друга помпа освен :(/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.Извинявай че те претесних на ЛС.Шумната работа не е причина лагера на 90%Тая попара съм я ял.Когато е лагер винаги има омаслено -теч-като се разбие лагера семерината изпуща.Предполагам колата и е наливано неправилно масло-отам и поразията е на лице.Има шанс да се оправи ако ако шума е лек,като и налееш PSF.Ako не................смени помпата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сипвал нищо никога, няма теч, проста интервално цъка пропорционално с оборотите, викам сигурно е лагер, щото ремъка беше бетон не мърдаше яко обтегнат. Не си ме притеснил на ЛС ;) То ся като се замисля мойто масло има вода щото като е под -10 нямам волан не се върти изобщо, трябва да поработи малко на място за да поомекне малко, колкото да тръгна, да не говорим че не се връща абе вдървен е. Ама Като и набия няколко сопи ела да видиш ква мазна хидравлика вади :D :D като сервотроник става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...