Jump to content
rootkit

Проблем с Хонда Акорд 2,0 TDI 1998 5-a генерация

Recommended Posts

Явно съм супер карък. Харесах една хонда, пробвах я, нямаше проблеми. Днес я платих, направих близо 10 километра и заредих на ОМВ. След което изминах още около 7-8 километра и колата изгасна по време на движение. Запали, изминах 200 метра и отново изгасна, отново въртях и пак след 50-а метра изгасна.

 

След като изгасне, трябва да изчакам малко за да успея да я запаля отново. Нов съм в сферата на дизеловите автомобили, дали е възможно да е запушен горивен филтър или съм се набутал здраво с покупката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък уп - колата престоя около 30-а минути. Запали, закарах я до вкъщи, поработи още малко на място и отново изгасна. Забелязах, че ми светна лампата Engine Check, като изгасна, когато отпуснах газта. Ще я нося на сервиз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си отговоря отново сам: Проблем в жиците към ГНП, лоша връзка по думите на майстора. След интервенцията, няма проблеми за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега, напиши повече за колата - километри (реални или не), откъде я купи, друго инфо?

Редактирано от Cyreon
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километри - 176 000, вероятно не са реални, купих я от човек. По време на пробите нямаше проблеми. В един момент започна да гасне, сменях горивен филтър, без резултат. Щяхме да сваляме резервоара, но "крушата" не се свиваше когато изгасне и се насочиха към друго място. Имало лоша връзка на кабел някакъв към помпата. Оправиха я, навъртях 20-25 километра, без да изгасне.

 

През седмицата мисля да я занеса на комп. диагностика, да видим дали има грешки.

Редактирано от rootkit
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...