Jump to content
xotbot

Пружини CRX 2 ген.

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля ако някои има информация какви стокови пружини са съвместими, освен на Сивик 4 ген. За CRX 2 ген. Да сподели, особености, радлики и евентуални проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички за Сивик стават от 88-00г. на твоята кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

policeman, благодаря за информацията.

Да попитам за дължината. Интересува ме на кои модели са със същата дължина или подобна. Иска ми се като ги смена да не се получи някакъв абсурден вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси някакви понижаващи и слагай на твоите амортисьори.За сток вариант не съм сигурен,но от практиката на 4г. комплект пружини с амортисьори са по-ниски от на 5 и 6г.,като пружините от седан и ВТИ са по твърди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момена съм с някакви правени, понижаващи, "спортни прожини" (за съжаление немога да разбера какви и от какво са).Рексът ми е ежедневка и вече не издържам да троша, закачвам и кантаря колата. Да неговоря че ефекта на твърдостта е - картинг.Знам че ще съжалявам за това че ще изгубя устоичивостта на колата, но трябва да ги сменя, но не искам да стане ненормално висока.Питам за други защото стокови за Рекс и 4-та немога да си намеря.Благодаря за инфото :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,незнам за якоста и твардоста,но вчера сложих на сивик 5та седан,амортисиори с пружини от рекс 2ра и на свалено и на колата седят 1към 1 без разлика....ако искаш пробвай....поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай по-ниски от 5-та и ще заспи положението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, имам комплект пружини от Кончерто, стокови в перфектно състояние и си мисля че може да влязат в ЦРХ без проблем. В момента нямам размери, но мисля че из мрежата могат да се намерят и на готово. Моите ( които стоят в мазето на сигурно съхранение) ги махнах именно заради "измислени" спортни, но все още ще си карам с тях докато не сложа едни хубави coilover-и. :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...