Jump to content
cK1

ESM (service manual ) за CL7 CL9 Honda Accord 2003-2008 ?

Recommended Posts

Здравейте колеги .

Моля ако някой има service manual за CL7 или CL9 да ми услужи  . Много ще съм благодарен .
 

 

Волана ми е кожен и е изтъркан. Искам да го сменя, не ми харесват претапицирани или преправени. Купих си от ebay друг с всички копчета по него без airbag-a тъй като не ми трябва и искам да видя как се маха, без да ми гръмне в носа.

 

п.п. Не мога да повярвам, че е толкова трудно да се намери някакъв fail в интернет, пък и бил той точно ESM ... Каква е тази далавера да има толкова фалшиви сайтове ... не знам ... Баси ... сигурно е по-лесно да се намери кръщелното свидетелство и нуди снимки на Джесика Алба ...
Понеже за втори път ми се налага да търся толкова жестоко service manual се заклевам, че ако можех щях да направя специална директория, тема или каквото е там друго във форума или да ги кача в някакъв акаунт - така че да могат да се използват на ползу роду (първия път беше защото просто тези които имах (за CC7) заминаха със стария компютър.

 

 

  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечна слава ! 

Искрено благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много е важно да откачиш акумулатора, преди да разкачиш буксата за еърбега, която е жълта. Да не вземеш да ръчкаш буксата и да я счупиш, изглежда сложна, но много лесно се разкача, но и лесно се чупят отстрани крачетата. Да не забравиш да откачиш буксите за лостчето и копчеата на волана. Дано ако са ти сваляли волана, да са завили болтовете както трябва после, а не на криво, че иначе ще си изтровиш нервите, понеже са алуминиеви...

Внимавай като махаш декорацията с еърбега, погледни хубаво как е захванат.

Понякога съм гледал наръчника, и не съм успявал да разбера илюстрацията.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, дали е възможно да качите файла отново, че го търся и аз този manual под дърмо и камък 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...