Jump to content
Guest BOGIE

Problem S Dvigatelia

Recommended Posts

Guest BOGIE

ot niakolko dni, imam problem s dvigatelia, neshto zagubi si silata a kogato mu dam palna gas zapochva da zvuchi vse edno balbuka voda edno takova garleno i uskoriava mnogo mudno, niakvi idei dvigatelia e EW4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

ne iskam da chuvam tova, moliate tiho che ako chue onia gay diavola si eba kapacite ot vsiakade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

naima smisal da vi zanimavam Utre vzimam zaplata i pri Ombre :D edin kolega s CRX se opita da mi obiasni kade e no neshto nego svanah shte mi pomogneli niakoi kak tochno da stigna do Ombre ot centara. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Кръговото на 4-и километър сещащ ли се къде е?!Е там е - гледаш къде има една сграда, преди където беше на KSD фирмата за авточастите - малко по навътре и там е ОМБРЕ :) Звънкаш и той ще те посрещне ;) Бе и Аз не го обясних като хората, ама те - поне се пробвах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CiviC

naima smisal da vi zanimavam

Utre vzimam zaplata i pri Ombre :D  edin kolega s CRX se opita da mi obiasni kade e no neshto nego svanah shte mi pomogneli niakoi kak tochno da stigna do Ombre ot centara. :)

Това е местоположението на Бат ОМБРЕПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

adres niama li tova miasto moga da hva bakshish i da karam sled nego

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Това е местоположението на Бат OМБРЕ

В грешка си, колега, твоят линк показва някъде около Каспичан. :)По-скоро бай Омбре е тука. ;)[edit] От бгмапс се усетиха и забраниха хотлинкинг, като гледам. Сега вече и двата адреса не бачкат. Пичка им лелина. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
;) Ей "BOGIE" :D Днес на 5-и Декември към 18:30 вечерта, местото немога с точност да назова защото не съм много "на ти" със Софийските улици, но беше близко до Цариградско Шосе, та - разминах се с един СИВИК 3-а генерация Хечбек ЧЕРВЕН (досущ същия като от снимката ти на аватара), на който ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - светеха му и мигачите които са разположени на предната броня - нещо типично за всички коли правени за Америка :P, както и ако не се лъжа (но за това не съм напълно сигурен ;) ) - на габаритите също светеха и оранжеви светлини отстрани (демек - мигачи, те на Американските и Японските версий СИВИК 3-а генеарция там са разполойени малките мигачи, а не на отделен елемент). А отзад - пластмасата на която е надписа "CIVIC" е червена на цвят - нещо което е типично за СИВИЦИТЕ 3-а генерация Хечбек с EW3/EW4 моторите ;) Та - да не си бил това Ти ?! :) И да си се бил запътил към ОМБРЕ, защото Аз току що си бях тръгнал от него ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Ami sigor az sam bil, ako prednicata beshe samo kitosana bez da e boiadisana i edinia far sveti po slabo ot drugia sam bil az, kakto kazah predi ima edna absolutno sashtata ama edno kam edno kato moita v Plovdiv, no nai verioatno sam bil az shtoto po tova vreme ot studentski grad otivah da si slagam gumi v Radial do mosta Chavdar, Drgata sedmica shte se vidim na SRESHTATA nadiavam se, az v Petak shte hodia do Plovdiv Ako niakoi iska da mu vzema neshto ot niakoia ot tamoshnite morgi da PISHE, OMBRE go namerih ot parvia pat s malko pitane i edno pozvaniavane, v ponedelnik shte ia pravi, neshto malko bilo.ISKAM DA BLAGODARIA NA VSICHKI ZA USILIATA DA MI POMOGNAT S MESTONAHOJDENIETO MU.MERSI MNOGO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Bogie,zdrawei.s teb ne se poznawame.az karam Prelude 3 generacia ot 1990 godina.s belite migachi(t.e. sled facelift-a).moga li da te pomolia da prowerish w tezi morgi dali ima neshto waobshte za moita kola.B20A4 i e dwigatelia.interesuwat me migachite ,koito warwiat zaedno s gabaritite za otpred,gredata pod dwigatelia,koiato se wozi zadna,radiator za ohlajdashtata technost,shofoirskoto stranichno el. ogledalo ili samo stakloto mu.mai e towa.shte sam ti blagodaren ako popitash.ili wzemesh telefona im,a az da im se obadia posle.mersi mnogo i uspeh s twoita mashina.chao

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSCH

Momcheta imam problemche trebe mi lqv migach preden za CRX 2 gen.Stava vapro za 2 upotreba nov mnogo byrka v djoba pak az moga da si nameria samo na HELLA pak za nego iskat mnogo pari.Trqbva mi celia migach zaedno s reflektora.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

Momcheta imam problemche trebe mi lqv migach preden za CRX 2 gen.Stava vapro za 2 upotreba nov mnogo byrka v djoba pak az moga da si nameria samo na HELLA pak za nego iskat mnogo pari.Trqbva mi celia migach zaedno s reflektora.

НЕ знам дали при вас има магазини "Самурай"(има ги в няколко града),ако има провери в тях .Аз от там си купих целият мигач за 25лв.Тайвански е ,но изобщо не можеш да го различиш от японския.За втора употреба ми искаха 15-20лв. :unsure::unsure::ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...