Jump to content
miko

Honda Concerto D16А9

Recommended Posts

Здравейте,момчета!Жена ми кара Кончерто 1.6-16винтила,130коня.Много яка и бърза кола,ама от старост ли,от какво...от известно време не гасне чека,а остава да свети и не иска ,съответно да запали.Чува се някакаво превключване откъм дясно,под жабката.И сега чакам някави съвети-аз ли да пробвам нещо или дайте някъде разбирач,че ме притеснява да я пускам вече с децата,да не си останат някъде.Четох подобни теми,ама не ми се експериментира.кода на дв.е D16А9.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колега много работи може да са...тръгни от свещите,после гледаи по делкото...дистр.капачка, палец...и така нататък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти свети чека първо виж какъв е кода на грешката за да знаеш къде да търсиш проблема.С гадаене не става....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо кажи от къде си колега , да ти препоръчаме някой свястен Хонда майстор .Да не ти вземат някаде парите за глупости или да пипат неща които не трябва да пипат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,момчета!Жена ми кара Кончерто 1.6-16винтила,130коня.Много яка и бърза кола,ама от старост ли,от какво...от известно време не гасне чека,а остава да свети и не иска ,съответно да запали.Чува се някакаво превключване откъм дясно,под жабката.И сега чакам някави съвети-аз ли да пробвам нещо или дайте някъде разбирач,че ме притеснява да я пускам вече с децата,да не си останат някъде.Четох подобни теми,ама не ми се експериментира.кода на дв.е D16А9.Благодаря предварително!

Колега ако си я оправил,моля те драсни един ред каде точно е бил проблема.заштото моят CIVIC 1.5 -16v ми пражи сащият номер от врене на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам Хонда Кончерто 1993, не угасваше чека и не искаше да пали.

След примерно час се оправя и запалвам, но до тогава ...

Четох много за това и намерих в нета, че проблема е в главното реле.

Свалих релето и го презапоих. Всичко се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...