Jump to content
vasilis

Моля за мнение 5-та хеч

Recommended Posts

Здр-те колеги, след много дълга почивка ПАК СЪМ ТУК!!! С любимия си модел 5-ти хеч 1.3 с всички екстри/без клима и кожа/ето го и него http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11321728219306117 От СМОЛЯН до ВРАЦА ;) Та питанката заслужава ли си? И ще бера ли нерви при евентуален монтаж на АГУ.....Предварително благодаря на колегите дали своето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за тези пари си е супер далавера аз имам същия двигател и съм многодоволен 7.8 смесен разход на бензин 8.5 на газа и тази е с айрбег,черен салон и ел.огледала което е рядкост за този моделземай и не се чуди(е много хора се подиграват за 1.3 двигател във този форум макато отидеш на бензиностанцията и пей сърце в сравнение с другите)

Редактирано от shadow-honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се замисляй изобщо за газовата направо слагай, аз карам същата хонда вече две години на газ и нямам никакви проблеми при -10 градуса пали от четвърт, кара се само на газ и върви супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става. Работи си коректно. Няма да имаш ядове. Само настройката и това е.п.п. Въздушен филтър на 5к. Един джокер- отиваш на настройка. Пускаш всичко-фарове, парно на макс и задния нагревател и тогава. Иначе после ще падат оборотите. А относно филтъра-избери си марка и го сменявай само със същия. Иначе пак настройка. Отделно, като го паркираш го обръщай на бензин. Помпата ти е на вала и като го караш на газ изпарява по малко. После може да не запали от 1/4 :cool:п.п.2 Зимата, на под -5 ако го караш на газ ще се вкараш в преразход. От 8 отиваш на 9 и нагоре. За целта я изчаквай на място 1-2 мин и тогава на газ ;)

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...