Jump to content
weskodilow

USB порт за CRV-2

Recommended Posts

Извинявам се,ако е писано по тази тема,но не намерих при преглеждане.Та питането ми е:знае ли някой или монтирал ли е допълнително USB приставка към оригиналната аудио уредба на на джип CRV 2 за слушане на музика или гледане на филми и откъде може да се купи?Така също и цена.По професия съм телевизионен техник,а специалността ми е аудиотехника.Иска ми се оригинална приставка,а не калъмосване със самоделки или готови китове за присаждане.В дъното на жабката има малка пластмасова тапа и синчето ми каза,че е за това.Нека колеги с по-нови генераций споделят имат ли фабрично монтирани такива приставки.Оригиналното CD не иска да чете всички дискове-само фабрични,лицензирани,а аз имам много музика на компютъра си и ми се ще да прехвърлям на флашка и да не сменям дискове по време на шофиране.Благодаря предварително на отзовалите се.

Редактирано от weskodilow

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,моят модел е с големия дисплей,с падащ панел,CD/DVD navigation,radio.В книгата,която имам,този модел не е показан.Моделът ми е след 2003г.Не съм свалял целия блок,но синът ми някъде е чел,че отзад има женска букса-куплунг,порт и както и да се казва за външни цифрови устройства,даже и за USB,но искам да го чуя от колега,който вече е монтирал такова модулче и слуша с кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Оригиналното CD не иска да чете всички дискове-само фабрични,лицензирани,.......

Чете всякакви дискове направени на компа, но в CD формат. МР3 - ки не чете.

 

А относно това:

 

 

....В дъното на жабката има малка пластмасова тапа и синчето ми каза,че е за това.....

зад тази тапа е винта който държи кутията на жабката, която се сваля за да може да свалиш врътките за парното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тапата ясно-благодаря,да не я отварям;И за дисковете е ясно,вече писах с какво се занимавам,да уточня-от 1974г.-музика,усилватели и всичко,което вдига аларма в звуковия и извън него обхват.Някъде бях извадил подобно устройство и не беше скъпо,ама от разностранни интереси,не знам къде съм го препратил на харда.В крайна сметка,ако не намеря точното модулче,въпросът ми остава актуален-може и само жак към вход AUX-auxiliary т.е. външно устройство.Вече гледах задния панел на моята уретба от сайта,доста конектори има отзад,а смятам,че някои от тях не се ползват в моя модел.Още приемам предложения от монтирани устройства,съвети имам в изобилие от всезнайковци,искам точни от успешно монтирани такива.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз преди 3 седмици си реших проблема  с музиката в колата  ! GROM AUDIO има го в ebay също така и в БГ  на мен всичко с труда ми излезе 250 лв  но друго си е да си сложиш в колата 30GB музика и отделно ако искаш да слушаш през телефона !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/sch/items/?_nkw=honda+crv+adapter&_sacat=&_ex_kw=&_mPrRngCbx=1&_udlo=&_udhi=&_sop=12&_fpos=&_fspt=1&_sadis=&LH_CAds=&rmvSB=true     

Ето тук го има,но никога не съм поръчвал от Ибей и не знам как.Става въпрос да втория и петия адаптер 27 и 30 долара.

Редактирано от weskodilow

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш блутут стрийминг практически можеш да слушаш през телефона каквото си решиш...от Youtube до spotify или каквото се сетиш в нета. Качеството е като на мр3 в зависимост от източника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...