Jump to content
LAMER

TD05HRA-16G6-10.5T Tommi Makinen Edition, O2 housing, 360о upgraded rebuild kit

Recommended Posts

Продават се горепосочените чаркала, както следва:

Рядко срещаното Ево 6.5 TME туйн скрол турбо(ползвано за ъпгрейд дори на ево 9) - TD05HRA-16G6-10.5T (Ti) Tommi Makinen Edition - 10.5cm2 топла част,  титаниева турбинна перка и титаниев вал, twin scroll. Не е масовите 9.8Т и инконел турбина/вал. Турбото е в добро здраве, идва с оригиналния маркуч за оттичане на маслото и j-pipe. Повърхността към изпускателя е челосана, в подготовка за добро уплътняване без гарнитура(но и не пречи да се ползва такава).
Предимствата на twin scroll пред single scroll, за незапознатите, са по-бързо развъртане и по-широк диапазон на ефективност. Същото важи и за титаниевата турбина/вал, пред стоманените - по-бърз спуул и респонс в движение.
Единствената снимка, която имам в момента:
evo_tme.jpg
Купувано за 850 + 20лв шлайф топла част, продава се на цена 750лв.

Понеже беше планувано да се напъва сериозно, бях решил да го ребилдна с висококачествен, ъпгрейднат ребилд кит(upgraded 360° thrust bearing ) от gpopshop -  gpopshop.com/products-page/all-kits/mitsubishi-td05td05htd06-complete-superback-and-evo-rebuild-kit/
Кита включва всички точки в червено, тези дни ще пусна и реална негова снимка.
TD05_Evo_400x529.jpg
Кита идва на $279.20 + 9Хлв мито, продава се на цена 500лв

Афтърмаркет актуатор, свален от ево 9 турбо. Марката е Owen Developments, актуатора е за 1.3 или 1.5 бара(до където и работят ефективно тези охлюви).
Знам че не се вижда добре, но към момента това е единствената налична снимка. Състоянието е почти неразличимо от ново.
image.jpg
Цена 120лв.

За извличане на максимума - афтърмаркет O2 housing
Купуван за 14Хлв, Цена 100лв
image.jpg

Цените са надолу, на това което аз съм плащал, поради което не търпят коментар. Ако на някой не му харесват - да си намери по-добри и да пропусне спама.
Много сериозна отстъпка ще има, само ако се вземе всичко на веднъж, като ще има и чудесен бонус.

Единствената причина, поради която пускам всичко на пазара, е факта че ми направиха отлична оферта за още по-добра турбина, поради която причина и обявата е валидна само до 10 септември(ако междувременно не се продаде тази, която съм си харесал). Ако няма желаещи, ще си я карам аз.

За връзка  +44седем550двайсет8231 - който има сериозен интерес, да звънка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...