Jump to content
petromir

Смяна дръжка на предна лява врата Honda Civic '98

Recommended Posts

Бихте ли ми препоръчали сервиз в София, в който могат да сменят дръжка на предна лява врата за Honda Civic '98.

 

Вече пробвах сам, но познанията ми относно тази дейност се оказаха недостатъчни. Ако все пак има някой, който може да ми обясни по-подробно всички аспекти, ще се радвам да сподели.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Тоя филм съм го играл, ако говориш за външната дръжка на англичанка :D
Виждам, че си от София, моята я смениха при Омбре - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=89527. Трябва да им занесеш здрава дръжка, няма как да я поръчаш при тях, те само сменят.
Иначе, ако не можеш да намериш здрава, поръчваш от Юбико (или Бултрако), чакаш поне седмица, оставяш им колата и след няколко часа я взимаш готова, стига да не трябва боя за дръжката както при мен. 

Така аз процедирах, успех. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Да, външна дръжка на англичанка е. И аз се чудех за Омбре, въпреки че ми е малко далеч. Купих дръжката от една автоморга в Дупница (мисля че собственика се казва Георги), но се оказа, че е боядисана, а моите са леко сивкави. Да кажем че успях да махна боята, въпреки че крайният резултат не е този които си представях :mellow:

Няколко въпроса:

  • Колко ти излезе смяната при Омбре?
  • Имаш ли ориентировъчна представа за това колко излиза самата дръжка и смяната при Юбико или Бултрако?
  • Това ли са координати на Юбико - ул. Стадион, 02 974 4877?
Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

1. За съжаление не мога да кажа точно, тогава сменях и още нещо, често казано не помня точно. Не вярвам да е повече от 30лв. 
2. За цената на самата дръжка, много зависи. Ако я взимаш втора ръка от морга, всичко зависи от търговеца. Аз поръчах нова от Юбико, ~50лв. Имай предвид, че идва черна, ако твоите са в цвета на купето, смяташ и отделно боядисването.
3.Да, това са координатите. 

Упех :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

Ще пиша като приключа сагата. :)

Редактирано от petromir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...