Jump to content
Restless

Не мога да кача линк към снимки

Recommended Posts

Защото снимките на новия сивик били с лош формат 

 

Използвате забранено разширение за изображения. Валиден формат е: http://www.domain.com/picture.gif, а невалиден формат е: http://www.domain.com/picture.one.gif

 

Също така днес исках да питам нещо което НЕ Е специфичен за ЦР-В технически въпрос - е не може да се пита в общия форум - ми тогава махнете стария Технически форум. Щом пречи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до формата - прати ми линк да пробвам или го постни тука. Единствено се сещам че може би е заради това че преди формата има точка

А за Технически - няма как да се махнат на този етап докато всички теми от там не се прехвърлят в правилните раздели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно за картинките, .gif са разрешени за прикачане в пост. Не изключвам възможността софтуера на форума да спира да чете линка след първата точка което е глупово, но е извън моите способности да го корегирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало примерно когато качвам снимки от сайта prikachi.com . Сайта ми дава линк със снимката за споделяне но когато го сложа тук не става  и правя следното : отварям линка  в нов подпрозорец  цъкам десен бутон и след това view image и се променя линка и става ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият линк в prikachi.com е динамичен т.е. има php в него а той може да се променя и да не виждаме изображението което ти искаш да видим. Всички линкове към картинки трябва да са статични не трябва да имат php в тях, и ще са валидни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...