Jump to content
acc_f20b6

Акорд 6 ген. проблем задна външна дръжка

Recommended Posts

Здравейте,колеги

Счупи ми се задна дясна дръжка на вратата: вътре палеца на самата дръжка,който при дръпване отвън натиска буталцето и отваря...Искам да я сваля на първо време да видя дали може да се залепи с течен метал или да купувам друга.Кофтито е,че е с цвета на колата и немога да намеря същия цвят.

Някой би ли подсказал как се сваля дръжката?Има една метална планка отвътре на която видях един болт,развих го,но планкта не падна,нито дръжката?

Благодаря предварително за помоща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги лепих с двукомпонентно лепило и до този момент нямам проблеми. Цаката да извадиш планката е да вдигаш дръжката от външната страна (сякаш искаш да отвориш вратата) и в същия момент да дръпнеш планката. Ние с едно момче се мъчихме по 30-40 минути докато успеем да ги измъкнем, така че се зареди с търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги лепих с двукомпонентно лепило и до този момент нямам проблеми. Цаката да извадиш планката е да вдигаш дръжката от външната страна (сякаш искаш да отвориш вратата) и в същия момент да дръпнеш планката. Ние с едно момче се мъчихме по 30-40 минути докато успеем да ги измъкнем, така че се зареди с търпение.

И аз такова съм взел,значи ще стане. А планката е само с един болт или? Да не взема да дърпам,пък да се окаже,че...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам спомен колко бяха болтовете, но и да са повече, ти като ги развиеш, тя ще се размърда и ще усетиш, че е свободна. Просто палецът на дръжката от външната страна ще ѝ пречи да излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук цяла тема за дръжки. В пост №14 съм сложил и снимки как оправих моята. По спомен дръжката се държи от две гайки от двете и страни, като задната откъм багажника е по труднодостъпна. След развиването дръжката отвън се изважда с разклащане в четирите посоки докато охлаби и се извърта нагоре за да излезе.

Редактирано от HondaExplorer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...