Jump to content
JoroHondata

Открадната емблема Honda и още нещо...

Recommended Posts

Здравейте

Ето, че се случват такива гражби и на мен  :censored:  :o  :shy:   

 

Преди около месец почти в Студентски град (до Минно- Геоложкия Университет) някой е присвоил задната емблема Honda от моят автомобил. До тук всичко е ясно: предполагам, че някой от "новите" студенти тази година (потока на студентите минава точно от там, където си паркирам колата) си я е харесал тази емблема, изкъртил я е и готово...  :honda:

Но днес установявам, че и Форумните стикери (Honda fan club) липсват- един от задният капак и един от задното странично стъкло. Какво ли ще ги прави тези стикери човека- аз не знам, но явно тези стикери са пречили много...

Поздрави

П.С. Ако някой ги види- откраднатата емблема и стикери- и ги разпознае, да знае: мои са (или поне бяха)...  :oops:

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първият ден, в който си взех EK4 с оригинална Type R емблема отзад... първата нощ ми я свалиха :) По-интересното е, че живея в София на улица Г. С. Раковски на 1 пряка от 1-во РПУ :) Все още има селски изцепки... факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошото е, че някои го правят от злоба или завист просто.. а не за да припечелят от тези дреболии..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първият ден, в който си взех EK4 с оригинална Type R емблема отзад... първата нощ ми я свалиха :) По-интересното е, че живея в София на улица Г. С. Раковски на 1 пряка от 1-во РПУ :) Все още има селски изцепки... факт.

ЕК4 няма Тайп Р емблема оригинално...

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой ще свали емблема с цел печалба. Колко пари ще я продаде за 2 лв на някой и после и от него ще я открадне и ще я върти оборотна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът не е в 2 - то или 20 - то кинта. Номера е да ти направят зулум - някой от нямане даже какво да прави...

 

п.п. Малко счупени ръчички има, затова сме на тоя хал.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В първият ден, в който си взех EK4 с оригинална Type R емблема отзад... първата нощ ми я свалиха :) По-интересното е, че живея в София на улица Г. С. Раковски на 1 пряка от 1-во РПУ :) Все още има селски изцепки... факт.

ЕК4 няма Тайп Р емблема оригинално...

 

Така е... въпреки това съм написал ЕК4 с оригинална Type R емблема... как точно е попаднала там не се знае :dunno:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно  някой колега я е свил. Моята емблема (задната) също я откраднаха преди време,  а  се пробвали и надписа ХОНДА да вземат   но безуспешно .  Просто има такива хора н всякъде . 

ПП: Нови засичалили сте да се продават някъде.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Няма как да бъдат засечени подобни елементи (емблеми, надписи и т.н.), особено в София.

Нови има- да, оригинални.

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблемки може да има и на пазара  ;Илиенци;! Казвам това ,защото отхрих такива за моята 5 ген. в едно магазинче за автоаксесоари в гр.Карлово.Жената там ми показа кашон с емблеми на доста марки .Имаше за моята предна и задна емблема даже! Емблемите бяха китайски,но не се различаваха много на външен вид от оригинала.Лятото градушката ми счупи тая същата китайска емблема....заедно с предното стъкло и мигача. :yes:Ходих да питам пак там ,ама греда .Другаде не съм търсил,но е твърде вероятно да има такива (китайски ) в някой магазин за автоаксесоари! :santa:

Редактирано от mx rider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...