Jump to content
KU4E_DUX

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Майна тя и бозата е алкохолна така че ако е много пристояла дига 1 промил хахахаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме заедно със zangara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ... :( аз и един познат сме там ...но за първи пат такаче ще поне с двама повече..и дано да се намерят две места на паркинга :):P .. нядявамсе да няма проблем ? както и на някоя лепинка на клуба за МАШИНАТА :) :) .. че нещо като че ли са кът ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niakoi

Майна тя и бозата е алкохолна така че ако е много пристояла дига 1 промил хахахаха :(

@KU4E_DUX, забележи - Майната не е написал боза, а бУза. Сещай се... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаа грешката се приема несъм прочел правилно :( .Ммм да много педали върлуват хахахахах :):):) .П.П. И аз съм на хорото за среща,че несъм писал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zangara

Там сме заедно със zangara

:( Там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко повече късмет и попътен вятър тея дни ако боядисаме колата и изъхне до неделя ше дойда и аз :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко повече късмет и попътен вятър тея дни ако боядисаме колата и изъхне до неделя ше дойда и аз :blink:

Аре бе, нали вчера щеше да боядисваш! :thumbs1: Стегни се ;) Мерси за услугата със светулките - бомба са, греят здраво! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам и аз да съм на линия, че миналата я изпуснах....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги . Ще гледам и аз да дойда на срещата (първата ще ми е), хем да поразгледам за джанти за в бъдеще. Дано само да не ходя да сменям същия ден агренаж и ролка. Не го знам това заведение , но предполагам ,че ще ви видя от далеч или поне ще ви чуя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам това заведение...

Пада се точно срещу централния вход на "GRAND" ,другия вариант е да се уговориш с някой заедно да ходите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, админи и жасмини, моля Ви тая пуста тема да я накликате яко, че чак горе да я качите (даже), да се скива от далече майна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм за първи път!И МОЛЯ ДАЙТЕ ПО :P ЕДИН СТИКЕР! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще съм там и аз. Това със срещите е много здраво. Има ли нещо като организация на хонда-маниаците в Пловдив или просто така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щях да съм първа смяна на бач в неделя но заради вас се преместих така че и аз ще доида поне до към 2 (все пак трябва да си взема ключодържателчето и за стикер да прося хахаххахаа )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи така тако гледам доста народщесе сабере да му се неначудиш :hondarulez: нодали това неса фишеци :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви фишеци бре? Събирали сме се за 2 сватби коли и преди, а сега доста нарасна групата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сватбата съм пас, но на срещата ще съм на линия този път, че доста време не съм се появявал :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoBiTo

И аз съм на линия с новата придобивка :hondarulez: (да се похваля)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъъммм аз като гледам маи ще iда по-раничко да си запазя място на паркинга..... че тои маи няма да ни сабере :rolleyes::P . мн мн МОЛИМ уредете на новаците по едно стикерче :box: .... НЕ разбрах само да окрасявам ли колата с балони и панделки ?? :ppp:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би и аз ще присъствам както досега ако не се обърка нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага двама по желание за да не посочвам.

Май няма желаещи ще трябва да посочваш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Някои хора май ще идват пешачка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Тъй като някои от вас ме попитаха дали ще дойда на срещата в неделя, направо да питам кой ще иска фланелка. Който е купувал от мен знае за какво качеството става въпрос :)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Фланелка с къс ръкав 17 лв., блуза с дълъг 25 лв. Черни

 

Който се интересува направо тук да дава размерът който носи и трите си имена. За неделя ще са готови :)

Поздрави!

Андрей

0888 520 420

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да попитам дали на срещата ще може да ми доставиш " Model H 00008 " ако може ще е супер. :) :) ..... Емил Атанасов Кискинов ......Самоче утре през деня ще дам размер :) че трябва да го търся някаде по други дрехи :) :) пък сега е малко късничко :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нама проблем :) Това може да ти е от полза

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее благодаря колега това доста ми помогна значи размер /М /---Model H 00008 - Емил Атанасов Кискинов...,само да попитам на гърба на фанелката има ли нещо? Надявам се до 14-00 да се видим че после трябва да пътувам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее благодаря колега това доста ми помогна значи размер /М /---Model H 00008 - Емил Атанасов Кискинов...,само да попитам на гърба на фанелката има ли нещо? Надявам се до 14-00 да се видим че после трябва да пътувам .

На гърба няма нищо, но може да се сложи :) Дай ICQ или Skype на ЛС ако имаш да не спамим :)Дай и тел Редактирано от z350

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам нов съм ЛС ми е малко трудно ;) последна спам Обещавам ..skype gw-largo след 18-00 ...дано не е късно !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам нов съм ЛС ми е малко трудно ;) последна спам Обещавам ..skype gw-largo след 18-00 ...дано не е късно !!

Не е късно нощна птица съм и ще успея за неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони , аз ще се вясна на тази среща :P като да не повярваш , ама има един проблем :P с Тойота съм :ph34r: за мен ще има ли безплатен паркинг :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за една Примера :lol: , ескортирана евентуално от един Акорд :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не домъкнете някое Ренде или друго френско гомно.Шегувам се бе. Кой к'во докопа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде някаква карта,да вида каде е това място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

ами да взема и аз да се довлеча с джипката поне и да се правим че не се познаваме :P за не-хонди може и да си бецалите за паркоместо, затова КУПУВАЙТЕ ХОНДИ БРАТЯ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ами да взема и аз да се довлеча с джипката поне и да се правим че не се познаваме :P за не-хонди може и да си бецалите за паркоместо, затова КУПУВАЙТЕ ХОНДИ БРАТЯ :P

Е , Тони , ще ме караш да изкарам баба Хонда , че да спестя таксата за паркинга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...