Jump to content
Guest Moa_Antoan

Help

Recommended Posts

Guest Moa_Antoan

Ox -moq ko6nik pak qdove mi pravi.Tozi pat pravi ne6to det nqmam nikakva ideq ot kakvo e-ta zna4i kara6 si (kolata e zagrqla ) i vsi4ko e ok do momenta v koito i nabiq kam6icite nqkade.Vklu4vase zaltata lampi4ka na tabloto i neogasva,v slu4ai 4e ogasq kolata i vednaga q zapalq spira da sveti (sveti-ne miga).Imam 4ystvoto 4e ne se naema kakto do-skoro toest predi (no tova moze i da si go vaobrazqvam) kato q izra4kam sqka6 pove4e se yskorqva6e.a zabravix da kaza 4e kolata e CRXmersi predvaritelno

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Провери кой е кода на грешката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

Ми аз незнам как то4но се брои кода. Когато колата няма проблеми мига веднъж но когато ве4е има проблем как се брои -да казем мига един път секънда две пауза и после о6те 16пати,това код 17ли е или код 16?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ако си с 2 ген CRX кодовете си ги гледаш на ЕЦУ-то :unsure: вдигаш постелката до шофьорското място и отдолу има една жултеникава ламарина с малко плексигласово прозорче. Под това прозорче се вижда един червен светодиод, който мига при грешка. Дълго мигане е 10, късо мигване е 1. Значи ако мигне: дълго,дълго,късо,късо,късо - кодът е 23. ЕЦУ-то ти може да дава няколко кода последователно, така че гледай внимателно. Като изреди всички кодове за грешка, прави малка пауза и почва да ги изрежда пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

всички признаци сочат към ламбдата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

mi spored men osven 1-viqt pat (koito e normalen)miga o6te 16pati s ednakav interval.Az ne ospqvam da razli4a dalgi i kasi miganiq. Predi nqkolko dena smenqx saedinitel i zabravix da zaka4a ziloto na kilometraza i do kolkoto razbrax ako e 16 (bez da broq parviqt pat) kodadt mi signalizira to4no za tova no ako e 17 (s parviqt pat) e goriven injektor.P.S.-speciqlno blagodariq na ZnipeR (imaiki predvid raznoglasiqta ni po-minala tema ,sam iznenadan 4e se vklu4va v tazi) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

братче забравил сам кво сме са карали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...