Jump to content
Kun3v

Ново Акордче в клуба 2.4 автомат

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет на всички колеги и фенове на тази чудесна марка! Ит скоро съм горд собственик на Акорд 7-ма генерация 2.4 автоматик и смея да твърдя че съм очарован от автомобила! Имах удоволствието и възможността да вкарам лично автомобила от Англия и да го прибера на собствен ход и естественно да подбера най добрия и изгоден вариант за този модел и няколко месеца по късно съм все още доволен от избора си ! Естественно колата не е 1 ва младост и няма как да няма дребни косурчета.. От скоро започна да ми премига при неравности (по нашите иначе перфектни пътища) малкия дисплей на климатроника и часовния .. ще се радвам ако някой има подобен проблем и ми даде съвет :) Също така липсва диск за навигацията .. пробвах със записван не тръгва.. а оригинален не откривам бях сложил на друг колега от неговия акорд и тръгна.. колата е преди фейса и няма карта за Бг до колкото разбрах но си е изнервящо да ми изписва че няма диск в устройството и грешката да свети в очите ми :/ та ако някой разполага с такъв диск и му е за продаване моляпишете! Изумен съм в това как 1 и същ модел кола всъщност може да се различава толкова много една от друга.. срещам доста подобни Хондета като моята но 80% от тях са коренно различни било то в оборудването или във визуални дребни разлики.. Незнам каква е причината дали защото е Англичанка или... Но разликите в цените варират адски много като гледам има Акорди и за по 3500 в мобиле и такива за 12 000 .. Доволен съм че испях да се вместя по средата на тези цифри и не съм направил компромис със качество и екстри за модела.. Като изключим така вечния проблем за Българите че е деснярка .. на мен лично ми е 3 та коша с дясна дирекция и смея да твърдя че и предните 2 коли бяха внос ит мен и изкараха бая километри в Бг след вноса.. а колеги със същите ит автокъщи ги болеше главата.. Получих няколко оферти изгодни за автомобила и найстина съм искушен да приема но пък какво по добро ще взема за тези пари?!? Моля споделете и вие мнение и дайте своята оценка.. Ще кача снимки на колата отностно проблеми и забележки.. няма такива освен тези за който писах..смених маслото в скоростната кутия колата направи 160000 км преди месец километрите са реални лично съм проверил в сервиза в Лондон където е водена сервизната книжка на автомобила.. та въпроса ми е да продавам ли или както казваме в Бг кефа цена нема!

post-35334-0-06132500-1496651686_thumb.jpg

post-35334-0-10940400-1496651717_thumb.jpg

post-35334-0-69568600-1496651740_thumb.jpg

post-35334-0-67917100-1496651797_thumb.jpg

post-35334-0-36803000-1496651875_thumb.jpg

Редактирано от Kun3v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Хондата изглежда чудесно, лично мое мнение недей я продава..пари се изкарват. Обслужи я и си я карай... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда блестящо! Честито ,споделям мнението на колегата от горния пост 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...