Jump to content
Veskana

Осветление вътре в купето

Recommended Posts

Здравейте.Отскоро съм в клуба на Хонда.Перфектна кола.Понеже не съм от много сръчните,та да питам, преди да съм счупил нещо.Има ли осветление долу на скоростния лост(автоматик) или само на таблото ти показва на коя скорост си.Жената не може да уцелва скоростите и като прави маневра,заляга, та гледа на коя скорост е включила.:)....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Не си написал коя година е колата, но ако предположим, че е първа генерация - ето на схемата къде се намира лампата - номер 1 на схемата:

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=21478,21479,21480,21481,21486,21487,21488,21489,21490&nplgrp=4&cmodnamepc=JAZZ&xcardr=5&dmodyr=2002&carea=KG&ctrsmtyp=CVT&xgrade=1.4ES&nplblk=B__3500

Какъвто и да е конкретния модел, все ще има подсвет на скоростния лост.

Поздрави!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 2005г. С климатроник е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, светят ”буквите” на ск.лост.И нашата е фейс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 2003 г. и сега прочитам, че има лапички, които да светят. На моята явно е изгоряла, но това не ми пречи, понеже съм свикнал да гледам на таблото. Иначе имам изгоряла лампа на десния габарит, но като знам, колко е трудно за смяна, засега карам така. Ще изчакам да се стопли времето.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Хонда Джаз 1.4 2010 г. и искам да разбера дали може двете лампички над предните седалки да светват автоматично, когато се отваря врата или се изгася автомобилът. Ако някой знае дали е възможно, моля да сподели. Засега ми светва само задната лампа. Предните две само ако се натиснат.  Благодаря! 

Редактирано от SD_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нашите джазки 2002-2008 "Make II" има ключе с 3 степени. Ако става въпрос за това над седалките точно. Защото има двойка лампички и точно над огледалото за задно виждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да. Това над седалките е с три степени и се включва автоматично, да. Аз се чудех дали тези двете над огледалото за задно виждане имат такава опция или не, защото са като бутони. Вероятно не, но аз не съм сигурна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези двете над огледалото ние английско-говорящите им викаме map-lights. Натискаш, светва и гледаш на картата, къде си попаднал (обикновено там, където не трябва ;) ).

Ако искаш да ти светят заедно с централния плафон, сваляш тапицерията на тавана, откачаш техните кабели и прекарваш нови кабели от централния плафон. 

Може да има и друг начин, ама аз съм скаран с електротехниката и не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря!  Ами ще си ги светвам ръчно докато забогатея.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...