Jump to content
HONDA CIVIC 79

A 98-H

Recommended Posts

Здравейте колеги,от скоро реших да карам сивика само с бензин 98 и съм приятно изненадан от разхода.

Въпроса ми е проблем ли ще е да я карам само с него?,аз мисля че няма да има но искам да чуя колеги по компетентни от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

98 в бг.е подобрена версия на 95 и за жалост далеч от гръцкия 95 например.нямаш дерт,карай щом си усещаш колата по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 1.5г карам само с 100 октана НИТРО и съм доволен от разход и вървеж! За около 35-40 000км не съм имал проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също често съм и зареждал 98 и не съм имал проблеми, усеща се разлика във вървежа и съвсем леко пада и разходът, но като сложа чертата, пак ми излиза да заредя повече 95 и минавам повече километри. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тарикатите от бензиностанциите са го сметнали... няма да се оставят току-така да зареждаш по-хубав бензин и да ти излиза по-евтино.. Бай Ганьо е голяма работа!  :bg:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така направена сметката ми излиза все едно карам с 95H при разход 8-9л на 100км но вървежа и динамиката на колата с 100 октана при разход 6-7л на 100км е огромна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметката е вярна!

От 2,5 години си карам с 100 октана и съм много по-доволен от вървежа и динамиката! Бих добавил, че двигателя е по-тих и не се мъчи, същата сила идва в по-ниски обороти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметката е вярна!

От 2,5 години си карам с 100 октана и съм много по-доволен от вървежа и динамиката! Бих добавил, че двигателя е по-тих и не се мъчи, същата сила идва в по-ниски обороти.

:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро и аз започнах да карам само със 100 октана, наистина двигателят утихна и се чувства по-добре, както и вървежа се подобри значително. Някъде обаче бях чел, че клапаните с времето прегаряли ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България 100 октана отговаря на 96 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви конкретни доказателства или факти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...