Jump to content
Shorty

Accord Coupe CG4

Recommended Posts

Радвам се, че жена ти не те е оставила :)...супер изглежда колата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Страхотна кола евала за старанието аз също съм горд собственик на такова Купе моето е 2002 фейс пак Сиво и съм изключително доволен от колата.Изчетох ти темата и аз също ходих до Самоков като тебе само че от Варна и собственика ми вкара същата интервенция с Прелюда(аз имам и Прелюд 4ген. викам си това е Фен като мен) никаква ръжда нямала отивам на майната си заради тази кола и виждам най-големия гнилоч в ужасен зелен цвят правена по всеки детайл ужас.Добре че не си се наредил с нея още го псувам този Пичага че ме разкара едни 1000км. не знам продава ли се още предполагам Да.

Стана ми интересно как си направил задните стопове да светят по US стандарт т.е. четирите заедно ако не е проблем би ли споделил в темата изглежда доста яко ?

Редактирано от donvini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките предният лип е паснал идеялно!Тази кола задължително трябва да е с добавки на броните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Акорда, много ми харесват USDM преправянията и липовете. А кой е този колега

 

 

с друго купе 6-та с 3.0 мотор и ръчна скоростна кутия

защото аз се глася полека лека за тази интервенция, не знаех че вече е правена в БГ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Колега,истински фен!Само това с clk -то ме учуди малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

donvini намираш си две двойни фасонки ама като оригиналните на твоето купе за стоп/габарита отзад (малко по-различни са от тези на сивика) аз взех от едно купе дето е на части и си пускаш кабели от оригиналните стоп/габарити вземи си поне по-3.5 метра кабели в три различни цвята за плюсовете на стопа,габарита и за маса.Прекарваш ги до секцията за фара за мъгла отзад и слагаш там двойната фасонка.От другата страна по същия начин но там трябва да разпробиеш рефлектора от задната страна за да можеш да пъхнеш крушката.Звучи сложно,но не е чак толкова за час време горе долу става най-голямата играчка е прекарването на кабелите.Утре може да снимам на място за да стане по-ясно какво имам в предвид.Иначе момчето с 3.0 акорда скоро се запознах с него,няма още регистрация във форума каза само ,че кутията е от някаква дизелова хонда,но даже и майстора му незнае от каква и в момента се мъчат да я нагодят,че не му работи скоростомера и няма и в-тек,но колата върви и му гори по-малко от моята.

 

П.С. Dragi4 липа е същия като този който и вие сте взели дето го правиха по оригинала на Фильо и пасна наистина добре,за разлика от задния ,който е оригинал свален от кола за части,но напасването беше по-трудно и пак не е съвсем в една линия.Постни,как се е получило при вас.

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес го подарих на рожденника,скоро ще се разбере как пасва ;) и ще снимам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния ъпгрейд на колата е смяна на волана с такъв от прелюд 5-та ген.Днес го сложих и приключвам,защото на всичко отгоре останах и без работа и работата става сериозна.Проекра се замръзява за неопределено време.post-7198-0-56427200-1458139694_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно се е получило купето,като знам колко дерзаеше за запазено такова :))).Дано по-бързо си намериш и по-добра работа и всичко да е наред :)).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти, оставането ти без работа, в този момент, да е за хубаво. В днешно време е страшно да останеш без работа...пожелавам ти успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво си си направил колата, изглежда прекрасно :) Аз много мисля да си сложа двоен дин авто-таблет с навигация и т.н., само че както при тебе долния ми дин има 2 бутона за пръскалките на фаровете и регулирането им във височина и не знам къде да ги преместя, за да освободя място за 7 инча дисплей...

Колицата ти е супер, на мен без антикрилото отзад повече ми допада, но е въпрос на вкус все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за тази хубавица Митак. Понеже успях да я покарам също съм ти много благодарен. Преди малко видях, че вече си я пуснал за продажба и мога да кажа само добри думи за колата ти. Предполагам на доста хора може да им се види скъпа, но това е защото купето е перфектно и без грам забележка (освен онези "циганийки", но все пак колата си е твоя и ти си правиш това което сметнеш за добре). Усоех с продажбата и дано човека, който я купи да я цени така както и ти :) а ти Митак по-скоро да си вземеш ЦРВ и да се радваш много на дъщеричката си.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много положителни промени е претърпяла хубавицата. Нищо общо със стоковия вид. Уникален автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...