Jump to content
Guest darius

Топ Гиър

Recommended Posts

Guest darius

Много яко ,top gear (списанието)ще излиза на български!Очаква се и тв сериите.....Най-после,че ми омръзна разбрал недоразбрал!!!И превел недопревел.....Източник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Страхотно е! Вчера си го купих и макар, че не съм го прочел цялото, първите ми впечатления са :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Бравоооо. Публикувано изображение Публикувано изображение :( Най-после нещо стойностно за четене.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко само че при превода ще развалят прекрасния британски хумор ама дано поне не е напълно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A top gear за мен поне си е забавно предаване и ако няма хумор ... не знам за какво да се гледа :(.Лично мнение де :). Иначе и аз съм му фен и го гледам с удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пък му е лошото на българския АУТО БИЛД та казвате че TOP GEAR е пъвото свестно сигурно ще е яко но има и други изчерпателни списания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пък му е лошото на българския АУТО БИЛД та казвате че TOP GEAR е пъвото свестно сигурно ще е яко но има и други изчерпателни списания.

Ааа нищо :( .Става ако нямаш к'во да правиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за фуниики е екстра :( нарязал съм няколко вече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пък му е лошото на българския АУТО БИЛД та казвате че TOP GEAR е пъвото свестно сигурно ще е яко но има и други изчерпателни списания.

Те не са ли го прекръстили вече на Golf-Roomster Bild? :( Тва е ебати и тъпото списание, само реклами на Голф и Шкода във формата на тестове. Който си плати - той печели...Може ли Киа Сийд да я класират в топ 3 при сравнението??? Киа...Киак :) Сивика имал скъпа боя, на лимузините на БМВ пък 5 години не се научиха да управляват i-drive...Бил много сложен. Опел Астра ( новата ) бяха казали, че е една от най-сполучливите и здрави европейски коли. Имам приятел, който работи в Опел и каза, че новите са по-зле от старите Опели...представете си. Каза, че им ги връщат след 2-3 дни със големи проблеми по двигателите и къде ли не. Но Авто Билд твърдят, че Астрата била много хубава. Може, ако статията е за сравнение на паметници. :) Двигателя на новото Пунто бил много тромав с турбо дупка пък и харчел повече от останалите, а на Корсата бил много култивиран - е те са все един и същи мотор Multijet който Опел взеха по времето на сътрудничеството между Дженерал Мотърс и Фиат. Мисля, че тва трябва да ти е достатъчно по темата за Авто Билд. Не виждате ли, че всяко списание докато го превеждат е добро, като започнат българи да пишат статии пропада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове Ауто Билд е за хора които се интересуват от по обикновенни и достижими коли купих си Топ Гиар и само лъскави и суперспортни коли които повечето от нас никога няма да карат.А пък по отношение на подигравките в тоя форум с/у Голфовете сте леко банални.Хонда и на мен ми е любимата не случайно карам Хонда но ако имах повече пари може би тогава бих се поколебал за марката която ще избера.По отношение на Ауто билд последния брой се гледа не най яката, здрава и бърза кола, гледа се оптимална здравина, комфорт и експлоатационни качества за по малко пари Хондата е безбожно скъпа за този клас автомобили нвка ако ще да е като космически кораб или прочие както я наричат.А Голфовете без 3-ките разбира се са доста здрави и за относително малко пари говоря предимно за 2-ка и 4-ка от лични наблюдения говоря, не от тук отам подочул.

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S

Незнам кой не е разглеждал PLAYBOY вземи един немски Ауто Билд и ако разбираш малко немския ще видиш, че много често данните и изводите от тестовете съвпадат.И ми кажи кой има смисъл да плаща дадена марка да излезне на първо място като хората които си купуват нова кола рядко се ръководят от автомобилни списания, вестници и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората които си купуват нова кола рядко се ръководят от автомобилни списания, вестници и т.н.

Ако само знаеш колко грешиш .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората които си купуват нова кола рядко се ръководят от автомобилни списания, вестници и т.н.

Ако само знаеш колко грешиш .....
Естествено,че се ръководят :) ,точно за това и новият супер-хит у нас ще е някъв джип на "Пежо" ;);):) ???Мда,точно заради мащабните кампании ,който ще тръгнат да ни заливат отвсякъде....А пък за Топ Гиър-а само хубави думи мога да кажа ;) ,готино е списанието и информацията в него е смислена ;) Чета го 2-ри ден с интерес :) .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S

Няма смисал човек да се хаби в тоя форум.Сигурно аз ще искам много да си купя и ще си мечтая примерно за Рено Меган ама ако в списанието пише, че Ситроен c 4 е по-добър веднага ще се втурна да си взема Ситроена хаха когато човек си е харесал нещо и си държи на него никакво списание не може да го убеди.А относно Топ Гиър наистина е добро, но филмчетата на ДВД-то са малко старички гледал сън ги отдавна по голямата част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Moмци от ваще спорове нищо не разбрах за това списание :):) Е понаучих и за имената на други списания за релакс и отмора ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Аз кола може да не си купя по съвет от списание ама тази кафе машина Ламборджини ми влезе в сърцето :) или тези маратонки Порше как ли бягат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

хората които си купуват нова кола рядко се ръководят от автомобилни списания, вестници и т.н.

Ако само знаеш колко грешиш .....
И то много грешиш,тези списания са за реклама колега Type S....Много малко списания са независими и коректни и мисля ,че големия тираж и популярност на Топ гиър го доказват донякъде...А голфовете ги плюят всички дори тези с пасати.....повярвай миХоди на некоя сбирка на Vw да ги послушаш малко......А за Ауто билд който иска да не го чете,аз лично го преглеждам редовно.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен и двете списания са готини.не може да се сравняват ,защото са доста разли4ни.в top gear сравняват по скъпи коли,а в autobuld коли които пове4ето хора могат да си позволят.всеки 4ете това което му е по интересно.а относно за голфовете колите не са ни виновни за нищо,4е техните собственици са такива......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S
Отговорено (Редактирано)

Ето това исках и аз да кажа колега INTEGRA_R.Виновни са задкормилните устройства не самите автомобили.

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък се кефя на руските списания:www.autoreview.ruwww.zr.ru ;)И не мисля, че някой ще си купи кола, защото я хвалели в списанията?!Да отиде да види модел на живо, защото го хвалят - да, ама чак да купи?!Офф:Кия-Сийд, факт , че досега не съм видял онлайн някъде да я плюят. Същото важи и за Логан, например. Навсякъде пише, че е непретенциозна и здрава кола. Не ми се вярва Рено да наливат толкова големи суми в реклама на Логана, че да купуват ревюта наред... а и мой приятел си купи такъв преди 6 месеца и засега (40К км по-късно) е доволен... А, за Топ Гиър - ми хубаво е че ще го има, колкото повече толкова по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Мда, много добро впечатление ми направи печатното издание на "Топ Гиър"."Аутобилд" недейте да го плюете, защото е може би най-евтиното списание за автомобили в България (списание, а НЕ вестник) - естествено, има си и косури, но като цяло не е зле. Не може да се сравнява с "Топ Гиър" или "Ауто, Мотор Унд Шпорт", които са сравнително по-обемни и статиите са написани в доста по-развлекателен стил, но за 2 лв. толкова!Off: Какво пък му е на Cee'd-а... примирете се, че има и други коли освен европейските и японските. Киа доста дълго време бяха под един знаменател с нискокачествените, евтини коли, но ето че правят опит да загърбят лошата си репутация и в това няма нищо лошо, даже е похвално!

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

Аз също съм фен на Top Gear (както и на Fifth Gear - няма такъв като Тифф Нидел). И предаването и списанието са интересни и направени добре. За сравнение предаването по БТВ - Шоурум ползва същия формат, да не кажа че направо е окрало сценария на Топ Гиър. Обаче сичко е толкова претупано и зле направено че няма накъде. За поръчковите, рекламни клипчета не говоря. Тва по Нова ТВ по ми харесва макар и то да е рекламно и поръчково. В Ауто Билд ми харесват тестчетата и сухите данни които дават, доколкото във Топ Гиър залагат и до голяма степен на отношението на водещите.Топ Гиър обаче има един недостатък които не харесвам. То е поръчково до толкова че яростно защитава англииското автомобилостроене, което реално погледнато си е нормално, макар да не е обективно. Винаги когато се правят тестове или класации UK коли са в челото. Е има и тук таме някои които не могат да пренебрегнат че са по добри от техните си ( до колкото са техни де, с тези омешани капитали). Ами това е.Радвам се че Топ Гиър излиза на нашия пазар. Е повече щеше да ми хареса да го пуснат в оригинал на англииски (колкото и нереално и неразумно да звучи). Надявам се да се ограничат само с превод, като наи много да орежат споменатия вече UK национализъм, макар да се съмнявам. Съгласен съм с колегата които по нагоре каза че като почне да се пише тук и от нас ше се осере. Тука няма нито тестовете нито някой ще даде кола да се кара както я карат там. Просто не ни зимат насериозно, а и няма защо. Докато при тяхната аудитория това което показват или пишат може да засегне сериозно и производителите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво пък му е лошото на българския АУТО БИЛД та казвате че TOP GEAR е пъвото свестно сигурно ще е яко но има и други изчерпателни списания.

 

Те не са ли го прекръстили вече на Golf-Roomster Bild? :whip: Тва е ебати и тъпото списание, само реклами на Голф и Шкода във формата на тестове. Който си плати - тоА

Редактирано от z350

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

Вчера един приятел ми донесе едно списание за Хонда.На корицата пише , "Официалното списание на Honda в България".Също пише заима/2007 , цена: 10 лв. .Сигорно това списание се издава в българия.Пише също маде бу бултрацо ад.Ако искате може да кача и снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

еми да колега това списание го издават за България от хонда булстрако.продава се по бензиностанциите и е 10лева.в списанието пише много готини работи за новите автомобили,мотори и т.н. на хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...