Jump to content
rollin

Диагностика Honda Accord 7

Recommended Posts

http://www.ebay.co.uk/itm/Original-Xhorse-MVCI-3-IN-1-Toyota-TIS-V10-30-029-Honda-V2-018-Volvo-2010A-/291705348491?hash=item43eafe618b:g:BCsAAOSwxp9W4YZE

 

Навремето този си бях харесал за Тойота-та ми, но той взе че става и за Хондата-та.

Знам че разликата между скъпия и евтиния поне при тойота-та е че евтиния при живи данни.... МНОГО ЛАГ, а с този си рефрешва почти в реално време. За хондата съм го закачал само веднъж като ми светна VSA и толкова.

Хубавото е че този кабел работи с оем програмите techstream и hds без никакви проблеми. Предполагам че и евтиния би вършил полезна работа... но както казах много лаг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав за евтинджосите.

И двата от линковете ти са такива.

Прочети тук :

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=81424&page=3&do=findComment&comment=1057466233

 

Купил съм оригинално, което разцъках на ЦРВ-то, а в момента е в Маркони за тестове, има променлив успех със системите, което може да се дължи на всичко.

В темата има и зa HIM, както и за Launch X431.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно след тази тема се отказах да купувам каквото и да е понеже още няма яснота дали ще работи като хората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не ми се експериментира :)
Ако има нещо читаво на приемлива цена което да е изпробвано макар да работи само на моя модел кола, пак бих го взел иначе не ми се рискува...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как можеш да го гарантираш като има фийдбек 0...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модел се предлага сигурно от 20 търговеца, там има достатъчно "фийдбек"..а оценките, които се дават без коментар не ги признавам - ако е било толкова важно за теб, и си бил прецакан от съответния продавач, еми все ще си могъл да отделиш 5-10 мин. да обясниш какво се е случило. Аз лично оставям всеки път, било то лош, било то добър. Техниката е автентична, просто програмата, с която се работи е кракната.

Все пак има различни комплекти, при едните липсва един кабел. При някои се предлага безплатен ъпдейт, при други си плащаш за активиране, при трети нищо не плащаш и програмата не се обновява изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посочих модела, който имам. Ползвам го повече от година и с него мога да правя всичко - да гледам живи данни, да трия грешки и да препрограмирам компа на колата. С това устройство работят в оторизираните от Хонда сервизи.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво можеш да препрограмираш на дизела и закачал ли си бензинова. Чете и чисти ли ABS и SRS както пишат в обявата?

Редактирано от ЧОЧО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този уред може да прави всичко, което могат да направят в оторизираните сервизи, само трябва да знаеш как да работиш с него. Като казвам/пиша "всичко", значи наистина всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://honda.snapon.com/HondaAcura/OnlineCatalog.aspx?groupId=1407

 

Аз пък нещо не ти вярвам.Не че има значение,ама кога влезе в сервиз на Хонда и видя с какво работят?/можеш да погледнеш горния линк/.

Та с китайската пръчка освен да триеш грешки и да гледаш живи данни друго с много въобръжение....

Менюто с изпълнителните механизми не е препрограмиране на компютъра.

Ако искаш да ме обориш можеш да пуснеш скрийншот от включване на дневни светлини или изключване на обемен датчик примерно...през он-лайн връзка със сървъра на Хонда...както се случва на практика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли има ли колега от София, който да ми разчете грешка? Имам светеща лампа на VSA и !, та ми трябва диагностика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За някои от версиите на HDS, в интернет има калкулатори на паролите, нужни да програмирането... Така на практика няма да е нужна онлайн връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...