Jump to content
Слави CR-V

Малко проблем с централното?

Recommended Posts

Колеги случва ми се два три пъти вече последния месец, като отключа колата с дистанционото от алармата както си я отключам последните 10г, централното след като каже щрак и вдигне бутоните да продължи да щрака и да се усеща щукане в бутоните. Понякога спира само след 3 4 причуквания но днес нещя, отклчих заключих още няколко пъти и се оправи. Сякаш модула си мисли че някоя машинка не е отключила и пуска пак импулс. Лошото е че го прави чат пат и няма как да го хвана коя машинка е виновна или къде е проблема, някои да е имал такъв дерт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите в буксата към шофьорската врата как са ти?

 

При мен имаше няколко кабела със спукана изолация и понякога се заключваха вратите при отваряне на багажника..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен при теб дали машинката в шофьорската врата е т.н. управляваща (най-вероятно е) - има ключе. Това ключе ако е замърсено и прави проблеми може да имаш такива оплаквания.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да, тази машинка е единствената управляваща, щото дясната врата може да се заключи дори да е отворена, също така и задните. А тези нашите машинки подлежат ли на разглабяне за да стигна до ключето? Аз подозирам кое ми направи лош номер ама е късно вече, вратите са шимоизолирани от вътре и нищо чудно до машинката да стига вода при дъжд, ще се разглобяяаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинката е капсулована, но може внимателно да се разлепи и после залепи или хване с малки видийки. Аз съм го правил за да сменям ел.моторчета. Внимавай, че има една пружина, която ако хвръкне... ще пишеш тук, или ще трябва да отвориш друга, за да видиш, как е поставена правилно.

 

От там ще е проблема ако е влязла вода.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разясненията, предположих че е капсулована :) незнам кога ще ми остане време да се заема с нея че вършя куп други неща, но подхвана ли я ще пиша каква съм я свършил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...