Jump to content
jorkata dinev

огледала за CR-V 1ва ген.

Recommended Posts

Здравейте, бях на почивка в Черноморец и някой малоумник ми е счупил стъклата на огледалата :(

Интересува ме, могат ли да се сменят само стъклата и как по точно се вадят. Това, което ме притеснява е, че са с подгряване и ако реотаните са в съклата не знам продават ли се такива :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, скоро ми счупиха едното огледало - говоря за цялото нещо с пластмасата, много лесно се сменя цялото - с три болта е. Само огледалото е много пипкаво да се смени, ако не знаеш точно как - го чупиш. Ако знаеш как - е лесно, но не знам да ти кажа дали някой ще ти го продаде отделно. В моргата пред мен служителят счупи самото огледало, защото не знаеше как да го извади. Дадоха ми друго, същия цвят като моята кола, всичко точно - даже започна да ми работи и бутона за промяна на ъгъла на огледалото, който не работеше преди. Моргата, където ходих е морга за Хонда в Дружба, цената беше 50 лв. Доста доволен останах, защото менте без да е боядисано беше над 100 - освен това се измъчих доста няколко дена каране без огледало. Само дето там продават само части от английски хонди, има съвсем малка разлика, но се свиква, просто огледалото не може да ти покаже много от твоята кола, едвам закача, не е проблем за мене.

Редактирано от Menpal
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега!

Отидох при едни момчета, които се занимават с монтаж на автостъкла в гр. Перник, откачиха старото стъкло, разлепиха го и за 10 мин. поставиха новото. Опасявах се че подгрева няма да работи, но уви работи макар и малко по-бавно :) Цялата услуга ми струваше 7 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В,бившия АРЗ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , ако някой може да помогне със съвет, така от извесно време мисля как да направя огледалата със подгрев ,но как да стане срв1 няма такъв. Фабрично те нямат доколкото знам. Попитах няколко приятели но и те незнаят. Резгледах форума със продажби има такива реотани но те се лепят одзад на огледалата, а имали такиви който да се лепят отпред на огледалата ,а и къде трябва да се свържат, на задният подгрев или през реле. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е с фабричен подгрев пуска се заедно със задното отопление,дори са на отделен предпазител

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да црв1 ноември 2000 година,ако искаш мога да ти кажа кой е предпазителя

Редактирано от Vasil82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моля. Но моля те кажи от къде включваш подгрева на огледалата .? Опа забравих че си написал. 

Редактирано от Тони Паскалев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази фирма съм копувал нагревател но за труги цели , не бях се сетил пак за тях . Доха те предлагат филмов нагревател,и силиконов които са доста тънки и влагозащитени ти си ползвал тантал той по добър ли е .?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по-добър в случая,просто имаха много работа пичовете,както и аз и не ми се обясняваше за какви цели е .Имаха две парчета остатък някакъв по 2-3 метра и ми ги дадоха подарък и аз ги използвах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели какво ти предложиха , че и на Сивик-а ще слагам и ако е по-удачно да се възползвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.12.2017 г. at 11:22, Тони Паскалев написа:

От тази фирма съм купувал нагревател но за труги цели , не бях се сетил пак за тях . Доха те предлагат филмов нагревател,и силиконов които са доста тънки и влагозащитени ти си ползвал тантал той по добър ли е .?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбрах ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега по темата, фирмата предлага силиконови нагреватели който няма да ни вършат работа защото са много дебели, изработват ги по поръчка цена около 30лв. Ако нямаше пластмасата отзад ще стане . Във интернет има точно това което ни трябва на цена 12,50лв филмов нагревател. Но ти как си се справил със махането на пласмасата от огледалата не знам . Приятелите казват голяма вероятност да се счупят, затова минах през моргата на дружба имат такива огледала на цена по 60лв. Доста любезен излезе човека каза ми щом нямам изградена инсталация ще ми е много трудно да се справя. Каза ми че ще говори със жичкаджия да ми помогне . Утре ще знам повече. Това е засега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Тони Паскалев написа:

Във интернет има точно това което ни трябва на цена 12,50лв филмов нагревател.

Дай линк ако може.Би ми спестило известни усилия.

Огледалата се отлепват трудно,но не и невъзможно.Трябва ти пистолет за горещ въздух,макетен нож и желание.Залепени са с някаква гадост,която се отпуска почти като дъвка при нагряване и подпъхваш ножа внимателно между стъклото и пластмасата и леко-полеко отлепваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доха приятел ги намери , май във OLX. Довечера ще ти пиша дали е така. Защото да сменям целите огледала ми идва малко скъпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да открих обявата, но греда човека вече не продава нагреватели , говорих по тел.със него. Намерих няколко фирми който продават огледала но за нашият модел няма. Намерих от Украйна онлайн магазин но дали си заслужава незнам. Ти си извадил късмет че си имал окабеляването аз нямам ,няколко фирми ми отказаха много било сложно. Така че във момента съм във застой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагревателите са залепени на огледалото / на някакво фолио/, с малко финес и търпение може да ги разлепиш и после да ги залепиш на твоето огледало - обаче с какво си нямам идея.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...