Jump to content
Nikolayn

Рамка за радио за Хонда джаз 2004

Recommended Posts

Здравейте въпроса е от къде е най-изгодно и най-сигурно че ще пасне? Трябва ми за да може да се монтира от "модените" андроид устройства с навигация, радио и всякакви други щуротии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

 

В отговор на тази тема, аз си купих от тук:

 

http://www.ebay.com/itm/Car-Radio-Fascia-Surround-DVD-Panel-Cover-Trim-for-Honda-Jazz-2002-2008-No-Gap/282561109167?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Не съм я монтирал още, защото чакам да ми пристигне мултимедията, но когато съм готов ще кача снимка :)

 

Надявам се да съм бил полезен!

 

Хубав ден :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година си поръчах такава рамка от aliexpress , качеството е добро , само трябва да се внимава с някои тънкости при самият монтаж ! Като цяло стои много добре , доволен съм :) А  най-важното нещо  е да не поръчате за десен волан , щото после някой ще се тръшка що не е внимавал :) !!! След прояната на панела сложих едно такова http://pioneer.bg/pioneer-mvh-181ub-4gb-usb което макар да е с пет канален графичен еквалайзер не може да се доближи дори с малко до оригиналното аудио като  качество . 

Редактирано от Dibelia3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

което макар да е с пет канален графичен еквалайзер не може да се доближи дори с малко до оригиналното аудио като  качество . 

 

Така както си го написал излиза, че оригиналното е много по-качествено, в което много се съмнявам. Това ли си имал предвид наистина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това имах предвид , но това е в случая с този модел на pioneer . С друга марка или модел може да е и по-добре от оригинала . Все пак звукът е въпрос на вкус колега dindin  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, наистина ли стоковото CD на тая Жазка е толкова добро, че произволен съвременен USB плеър не може да го бие? Наистина съм изненадан. :)

Питах, защото стоковото на ЦРВ 2-ра генерация (демек правено през същите години и като това на Джаз-а) е пълна трагедия и веднага се усеща разликата като сложиш нещо по-новичко, макар и бюджетно.

Този Pioneer, който си дал е с MOSFET транзистори, свири FLAC и ако сравняваш CD качество с някоя долнопробна MP3-ка с вкус без вкус пак ще се усети. :D

За протокола аз съм с: http://www.alpine.bg/p/Products/SingleView/UTE-72BT

 

Стана ми интересно и понеже обичам добрия звук ще чуя на един приятел с такъв Джаз уредбата.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с кой плеър къв звук дава,ама джазката на сина също е с развалено радио и работи само цд-то,като му вкарам оригинал диск на ACDC,все едно съм на концерта

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а някой сложил ли си е мултимедия, след като е сменил фабричното радио? ако може да кажете откъде сте поръчали, кой модел, как е паснало, ще съм благодарен.

 

п.п. фабричното радио започна да се прецаква(проблема със забиването) и се замислям дали да не сменя цялата конзола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде да се намери нов панел за радиото на джаза?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...